fbpx

Verslas ABC

Apie verslą ir karjerą. TIEMS, KAS NORI DAUGIAU!

Žinios, kurias pritaikysite versle

17 verslų, kurių progresą stebėsite mokymų metu:

 1. Statybų verslas (Norvegija);
 2. Privati ikimokyklinio ugdymo įstaiga;
 3. Galanterijos parduotuvių tinklas (Lietuva);
 4. Teisinių paslaugų įmonė;
 5. Aviečių ūkis (Lietuva);
 6. Žaidimų kambarys (vaikams);
 7. Restoranas (picerija);
 8. Privati online klinika (startuolis);
 9. Laidojimo paslaugos (dirbtuvės);
 10. Papuošalų parduotuvių tinklas (Lietuva);
 11. Masažo ir grožio paslaugos;
 12. Drabužių prekyba („Ebay“ ir „Amazon“);
 13. Online konferencijų organizavimas (Vokietija);
 14. Konstruktorių ir architektų biuras;
 15. Autoservisas;
 16. Logistika (Švedija);
 17. Sporto paslaugos (startuolis).

Mokymų metu įgyjami įgūdžiai:

 • Efektyvus vadovo bendravimas;
 • Emocinis intelektas ir lyderystė;
 • Konfliktų ir streso valdymas;
 • Kūrybiškumo ugdymas;
 • Kūno kalba, kaip pokalbio vedimo įgūdis;
 • Kaip sukurti komandą;
 • Efektyvus darbuotojų ugdymas;
 • Abipusiai naudingi bendravimo įgūdžiai;
 • Asmens administracinių gebėjimų ugdymas;
 • Efektyvus ir greitas darbo atlikimas;
 • Rezultato siekimas.

Didžiausia bendruomenė

Daugiau nei 7000 žmonių pasirinko mus, kaip mokymų platformą. Pačiuose mokymuse dalyvavo žmonės iš: Jungtinės Karalystės, Švedijos, Airijos, Norvegijos, Ispanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Australijos ir t.t. Socialinės platformos vienijančios 100 000 žmonių bendruomenę. Papildomi kursai apie santykius, saviugdą, emocinį intelektą ir daugybė kitų mokymų, kurie padės jums suprasti ir išspręsti įvairius gyvenimo iššūkius.

Jūs ieškote?

Jaučiate, kad turite verslininko gyslelę, bet nesate tikras ar verslas yra būtent jums? Matote karjeros perspektyvas, bet neturite žinių kaip kopti karjeros laiptais. Ieškote patyrusio profesionalo, kuris pažingsniui sudėlios jums ką ir kuriuo momentu daryti. Norite įsitikinti, jog tai, ką sugalvojote tikrai generuos pelną bei užtikrins ateitį? Norite ugdytis „verslo intelektą“?

Jūs dvejojate?

Norite pasirinkti savo veiklos kryptį, profesiją, ateities darbą, tačiau nežinote, kaip atrinkti geriausią jūsų psichotipui tinkantį variantą, kuriame atsiskleistų visi jūsų talentai bei jaustumėte džiaugsmą atlikdami užduotis? Nežinote kaip rasti veiklą, kuriai vykdyti niekada netrūktų vidinės energijos. Abejojate, kad galite uždirbti pinigų tiek, kad galėtumėte pasirūpinti savo ir šeimos ateitimi? Negalite išsiaiškinti kas jūs: verslininkas ar savo srities specialistas.

Jūs siekiate?

Turite verslą, tačiau kelinti metai iš eilės pelnas neauga, nežinote kaip jį plėsti, atsiremiate į „lubas“. Nusprendėte sukurti savo verslą ir norite išvengti klaidų plečiant jums naują veiklą. Norite susipažinti su sėkmingais verslininkais? Esate geras specialistas ir norite geresnio atlyginimo, bet vis nepavyksta susitarti? Keletą metų dirbate, tačiau paaukštinimo nesulaukiate? Esate jaunas bet nepatyręs, nesenai mokslus baigęs specialistas ir nepavyksta susirasti darbo?

Sveikiname

Jūs patekote ten, kur reikia!

Ugdysite efektyvią darbo laiko valdymo strategiją bei streso valdymo įgūdžius.

Gausite aiškius patarimus, kaip padaryti šuolį iš smulkaus verslo į didyjį.

Ugdysitės gebėjimą priimti nepriklausomus, paremtus faktais ir apgalvotus sprendimus bet kurioje jūsų veiklos situacijoje.

Žinosite, savo verslo augimo rodiklius. Įgysite žinias, kaip juos išnagrinėti prieš priimant sprendimus. Jums nebereikės priimti sprendimų naudojant tik intuiciją.

Jūs įgysite supratimą, kaip atrinkti ir motyvuoti darbuotojus. Naudodami mokymuose patiekiamus asmenybės psichologinio paveikslo nustatymo testus Jūs suprasite, kokie žmonės yra sėkmingos karjeros ir verslo pagrindas.

Ugdysitės derybinius įgūdžius bendraujant su tiekiėjais arba vedant darbo pokalbius.

Sužinosite, kaip kuriami verslo procesai įmonėje. Suprasite, kokius verslo optimizavimo įrankius jums reikia naudoti, kad jūsų verslo sistema veiktų sklandžiai.

Jūs išmoksite numatyti strateginę rinkos viziją, ateities produktus ir paklausiausias profesijas taip nustatydami savo veiklos kryptį.

Jūs matysite savo verslo ar karjeros „paveikslą“. Jums nebus klausimo „ką daryti?”, nes veiklos bei profesionio agimo kryptys jums bus akivaizdžios.

Ugdysitės įgūdžius, kaip įkvėpti ir motyvuoti „žvaigždžių” komandą bei formuosite efektyvią darbuotojų ugdymo organizacijoje strategiją.

Gaukite praktinius verslo ir karjeros patarimus neišeinant iš namų.

Apie verslą ir karjerą. Aiškiai ir paprastai.

Geriausia investicija į verslą ir karjerą!

Pasirinkite jums patogų mokymosi būdą „Verslas ABC“ mokymuose.
Mokymai vyksta internetu, tad galėsite prsijungti iš bet kurio pasaulio taško, be to įvykusių susitikimų įrašus galėsite peržiūrėti jums tinkamu metu.

Dalyvis

Trukmė 3 mėnesiai
2000€
   •  
    • + 2 mėnesių nuotolinės mokymų sesijos (13 užsiėmimų įrašų po 2 val.);
    • + 20 mokymų sesijų (47 val.) įvykusių susitikimų įrašų. Juose pamatysite J. Černyš darbą su realius verslus turinčiais savininkais;
    • +Du vienos val. susitikimai internetu, kurių metu J.Černyš išanalizuos jūsų verslą ir pateiks sprendimus kaip jūsų verslui išaugti 2 kartus.
    • +Bendra mokymų trukmė 3 mėnesiai.

Mokymų privalumai.

<strong>01</strong> Tik praktinė patirtis dirbant ar kuriant verslus
Jūs stebėsite kaip J.Černyš dirba su realiais verslais mokymų metu.
<strong>02</strong> Jūs būsite žmonių aplinkoje, kurie siekia daugiau.
Verslinikai turintys verslus Lietuvoje, užsienyje. Lietuviški imigrantai, realūs bankrotai, realios sėkmės. Visa tai jūs matysite šiuose mokymuose realiu laiku.
<strong>03</strong> Praktinė karjeros ir verslo valdymo patirtis
J. Černyš verslininkas, netoli 250 verslų patirtį kuriant, valdant ar dalyvaujant jų veikloje Lietuvoje, Rusijoje, Ukrainoje, Jungtinėje Karalystėje, Olandijoje, Prancūzijoje, Belgijoje bei kitose šalyse.
<strong>04</strong> Prieiga prie kitų žmonių verslo patirties
67 verslininkai iš Lietuvos bei pasaulio su jų įvairių sričių verslais (mažmeninė prekyba, gamyba, statyba, logistika, pardavimai, maisto prekyba, konsultacijos, paslaugos ir kt.).

Kompetencijos, kurias ugdysite mokymų metu

„Verslas ABC“ mokymų metu studentai mokomi pagrindinių kompetencijų, kurios yra būtinos sėkmei tiek versle, tiek gyvenime. Jos yra:

Komandos motyvacija

Gebėjimas efektyviai perteikti naujas idėjas bei motyvuoti komandą ar individuliai.

Naujos galimybės

Įžvelgti potencialias verslo plėtros galimybes tiek vietinėje tiek užsienio rinkose.

Derybų menas

Derybų metu mokėti įžvelgti kas svarbiausia pašnekovui ir efektyviai vesti derybas, kad būtų pasiekta „win-win“ sutartis.

Problemų sprendimas

Gebėjimas identifikuoti ir greitai bei efektyviai ištaisyti spragas darbo procesuose, spręsti problemas susijusias tiek su darbo procesais tiek su žmogiškųjų išteklių valdymų.

Darbo efektyvumas

Efektyviai valdyti žmogiškuosius išteklius, verslo projektus bei darbo laiką.

Darbo etika

Išlaikyti aukštus darbo standartus rodant pavyzdį kitiems komandos nariams ar darbuotojams.

Mokymų programos siekis

Mūsų vizija, misija ir vertybės siekia suteikti visą reikiamą informaciją ir kompetencijas, kad ugdyti pasaulinio lygio darbuotojus, specialistus bei verslininkus, kurie iš naujo apibrėžia visuomenės ir verslo ateitį ir garsintų Lietuvos vardą.

Mūsų misija

Skatindami aktyvų bendradarbiavimą tarp mokymų dalyvių, siekiame sukurti naujas verslo galimybes, darbo vietas, skatinti profesinį augimą ir aukštą profesinę kompetenciją. Dalinamės naujausiomis verslo bei karjeros perspektyvomis, kurios prisideda ir formuoja atsakingą verslo ir visuomenės ateitį.

Mūsų vizija

Mūsų vizija – būti tarptautinio mąsto verslo mokykla, žinoma dėl mokymų metodikos, išskirtinės bendruomenės ir įtakos, kuriant atsakingą ateitį tiek verslui, tiek visuomenei visame pasaulyje.

Mūsų vertybės

Kokybė, vientisumas, įtaka.
Mes siekiame tobulinti verslo mąstymą. Mūsų socialinė ir etiškai atsakinga praktika apima ir darbuotojus, verslininkus, specialistus bei kitus verslo ar karjeros plėtra suinteresuotus subjektus. Mūsų mokymų metu diegiamos darbo etikos vertybės ir mąstymas turėtų paveikti ir formuoti organizacijas visame pasaulyje.

Jevgenijus Černyš

Saviugdos treneris, padedantis besidomintiems savęs pažinimu ir saviugda, savęs pažinimo ir savirealizacijos centro “IšMokykla“ steigėjas, tęstinių mokymų „Saviugdos ABC“, „Santykiai ABC“ ir „Verslas ABC“ lektorius taip pat įvairių mokymų autorius. Dviejų knygų „Aš padariau tai“, kuri išversta į 4 kalbas, knygos „Kaip aš tai darau” autorius.

Internete galite rasti mano straipsnius, konsultacijas, interviu įvairiomis temomis, virš 2000+ nemokamų video paskaitų Youtube paskyroje. Esu televizijos (LRT, LNK) ir radijo laidų dalyvis.

Per penkerius veiklos metus surengiau daugiau kaip 120+ seminarų, paskaitų ir stovyklų įvairiose pasaulio šalyse, daugiau kaip 840+ pamokų, virš 2500+ valandų mokymų besidomintiems asmeniniu tobulėjimu. Jevgenijaus Černyš ilgalaikius tęstinius mokymus pabaigė daugiau nei 2000+ žmonių. Padovanota 20 000+ „Aš Padariau Tai!” knygos vienetų. 1 mln. Youtube peržiūrų ir daug visko kito.

Tai, ką sukūriau, jungia 100 000+ žmonių, kurie domisi saviugda, lavina save, tobulina savo įgūdžius ir siekia daugiau.

 • „Phillip Morris International“ Lietuva – geriausias Kauno apskrities vadybininkas atsakingas už 220 prekybos taškų;
 • UAB „Senukai“ per 3 darbo dienas paties kurtu metodu sutaupė 300 000 eur;
 • Prisidėjo kuriant projektą „Bendra sąskaita“ (dabar – www.vienasaskaita.lt);
 • Vadovavimo kazino metu įmonės metinę apyvartą pakėlė iki 1 000 000 eur;
 • Pirmosios gazuoto vandens įmonės Rusijoje įkūrėjas, kuri gamino ir realizavo gazuotą vandenį „Radničiok“;
 • Vienas pirmųjų Lietuvoje pradėjo automobilių iš JAV importą ir pardavimą;
 • J. Černyš verslininkas, netoli 250 verslų patirtį kuriant, valdant ar dalyvaujant jų veikloje Lietuvoje, Rusijoje, Ukrainoje, Jungtinėje Karalystėje, Olandijoje, Prancūzijoje, Belgijoje bei kitose šalyse.
  Keleto iš mano veiklų sąrašą rasite čia >> paspausti <<
 • Apkeliavęs 49 šalis.

Baigusių „IšMokykla“ mokymus

kalbomis išversta knyga „Aš padariau tai“

šalių surengti mano mokymai

padovanota „Aš Padariau Tai!“ knygų

„Verslas ABC“ mokymais siekiau suteikti žmonėms tai, ko man labiausiai trūko nusprendus pasukti „kitu keliu“ t. y. pasirinkus verslą. Šiuose mokymuose stengiuosi pateikti visas žinias, kad galėtumėte ugdytis esmines kompetencijas. Tiku, kad visa, ką sužinosite šių mokymų metu, padės jums įgyvendinti jūsų siekius.

Šiuose mokymuose pateiksiu praktines žinias apie verslo procesus. Taip pat ugdysitės tikslinius įgūdžius jums konkrečioje srityje, pvz., bendravimas su klientais, Lietuvos ir užsienio rinkų analizė, finansinis raštingumas, verslo operacijos, strategijos kūrimas, verslo politika, komunikacijos ir IT. Šiuose mokymuose dalinuosi kaip progresuoti tiek karjeros tiek verslo srityse lokaliai ir tarptautiniu mastu.
Taip pat galite tikėtis įgyti daug vertingų įgūdžių, kurie gali būti naudojami ir kasdieniame gyvenime.

Štai sąrašas kompetencijų, kuriomis papildomai su jumis pasidalinsiu mokymų metu:
– Supratimas, kaip veikia organizacijos;
– Bendravimo su klientais įgūdžiai (žodžiu ir raštu);
– Analitinis ir kritinis mąstymas;
– Problemų sprendimas;
– Sprendimų priėmimas;
– Loginis mąstymas;
– Pristatymo ir pranešimo spaudai rašymo įgūdžiai;
– Supratimas, kaip interpretuoti ir naudoti finansinius duomenis verslo plėtrai;
– Savęs motyvacija ir efektyvus laiko valdymas;
– Projekto ir išteklių valdymas;
– Glaudus supratimas apie ekonominius svyravimus ir kitus išorinius pokyčius, turinčius įtakos verslui.

Šias kompetencijas galėsite panaudoti kurdami:

– Konkurencines pozicijas ir strategijas, kurios išnaudoja įmonių stipriąsias puses;
– Padedant darbuotojams suprasti vadovybės prioritetus;
– Integruojant technologijų naudojimą vykdant verslo procesus;
– Spręndžant, kaip efektyviai paskirstyti įmonės finansinius išteklius;
– Kuriant naujus produktus ir paslaugas;
– Randant naujas verslo nišas ir greitai žengiant į besivystančias rinkas;
– Gerinant įmonės vaizdą ir kuriant klientų lojalumą.

Teorinių mokymų

Klausimai-atsakymai grupiniai užsiėmimai

Bendra trukmė valandomis

Mokymų trukmė mėnesiais

Apie verslą ir karjerą. Aiškiai ir paprastai.

Geriausia investicija į verslą ir karjerą!

Pasirinkite jums patogų mokymosi būdą „Verslas ABC“ mokymuose.
Mokymai vyksta internetu, tad galėsite prsijungti iš bet kurio pasaulio taško, be to įvykusių susitikimų įrašus galėsite peržiūrėti jums tinkamu metu.

Business

Turintiems nuosavą verslą
2000€
   • + 2 mėnesių nuotolinės mokymų sesijos (13 užsiėmimų įrašų po 2 val.);
   • + 20 mokymų sesijų (47 val.) įvykusių susitikimų įrašų. Juose pamatysite J. Černyš darbą su realius verslus turinčiais savininkais;
   • +Du vienos val. susitikimai internetu, kurių metu J.Černyš išanalizuos jūsų verslą ir pateiks sprendimus kaip jūsų verslui išaugti 2 kartus.
   • +Bendra mokymų trukmė 3 mėnesiai.

Jums įdomu?

Verslai, su kurių progresą matysite mokymų metu:

 1. Statybų verslas (Norvegija);
 2. Privati ikimokyklinio ugdymo įstaiga;
 3. Galanterijos parduotuvių tinklas (Lietuva);
 4. Teisinių paslaugų įmonė;
 5. Aviečių ūkis (Lietuva);
 6. Žaidimų kambarys (vaikams);
 7. Restoranas (picerija);
 8. Privati online klinika (startuolis);
 9. Laidojimo paslaugos (dirbtuvės);
 10. Papuošalų parduotuvių tinklas (Lietuva);
 11. Masažo ir grožio paslaugos;
 12. Drabužių prekyba („Ebay“ ir „Amazon“);
 13. Online konferencijų organizavimas (Vokietija);
 14. Konstruktorių ir architektų biuras;
 15. Autoservisas;
 16. Logistika (Švedija);
 17. Sporto paslaugos (startuolis).

Abejojate?

Mes tikime žinių nauda

Dvejojate ar verta investuoti į mokymus?
Darykite tai drąsiai!

Jeigu per dvi pirmąsias pamokas suprasite kad šie mokymai ne jums, per 10 darbo dienų gražinsime visą jūsų sumokėtą sumą!

Atgaunate visą savo įmoką.

Jokių „paslėptų“ sąlygų.

Viskas paprasta ir greita.

Dalyvių atsiliepimai

Turite klausimų?

Susipažinote su mokymų eiga, tačiau dar liko netasakytų klausimų? Palikite kontaktus, susisieksime su jumis ir atsakysime į likusius klausimus.