fbpx

Jums reikia kontroliuoti savo laiką namuose, o ne atsitiktinai bandyti jį valdyti. Nusistatykite prioritetus ne tik biure, bet ir namuose, tik tada valdysite savo laiką. Kuo daugiau esate užsiėmę, tuo daugiau turėsite valdyti, kontroliuoti ir nusistatyti prioritetus. Nors, neturiu jokios mokslinės formulės, kuri stebuklingai padėtų lengviau valdyti jūsų laiką, galiu jums pasakyti viena: jei tvirtai nuspręsite pasiekti savo užsibrėžtus tikslus, tada pradėsite kontroliuoti savo laiką taip, kad viskas kas vyksta aplink jus, padėtų kuo greičiau ir paprasčiau įgyvendinti jūsų siekius.

Jūs turite nuspręsti, kaip ketinate panaudoti savo laiką. Jūs turite valdyti, išspausti viską netgi iš savaitgalių. Jei to nepadarysite, jūsų laiką, dėmesį valdys kiti žmonės. Mano dienotvarkė veikia man. Nuo mano žmonos iki žmonių, dirbančių su manimi, žino, kas man svarbiausia ir supranta, kaip aš vertinu laiką net būnant namie.

Mes dažnai esame raginami „sulėtinti, atsipalaiduoti, ieškoti pusiausvyros” ir tiesiog „būti laimingais”, būnant ten kur esame ir džiaugiantis tuo ką turime. Nors tai teoriškai skamba labai gražiai, realybėje žmonėms, vengiantiems sprendimų, gali būti labai sunku kontroliuoti savo gyvenimą. Dauguma žmonių negali tiesiog „atsipalaiduoti ir lengviau”, nes jie niekada nesistengia, atsikratyti menkos egzistencijos jausmo, atsirandančio dėl atmestinų veiksmų, atidėliojamų ir neužbaigiamų darbų bei pasitenkinimu vidutinybe.

Jei dirbate nuo 9 iki 17, vis vien siekite turėti tikslą, misiją ir prasmės jausmą likusias 128 valandas per savaitę, kai nesate darbe. Tie, kurie propaguoja naujojo amžiaus mąstymą, arba dalinasi ezoteriniais patarimais kaip neskubėti, mėgautis aplinka ir t.t. skatina mąstyseną, kuris jums nieko naudingo nedaro. Apsvarstykite savybes, kurias šis mąstymas jums sukūrė: tinginystė, vilkinimas, skubos trūkumas, tendencija kaltinti kitus, neatsakingumas, tikėjimasis, kad kažkas kitas išspręs jūsų problemas.

Pabuskite! Niekas jumis nepasirūpins!

Niekas nesiruošia rūpintis jūsų šeima ar jūsų išėjimu į pensiją. Niekas nesiruošia „padaryti viską už jus. Vienintelis būdas tai padaryti yra išnaudojant kiekvienos dienos akimirką jūsų gyvenimo tikslams įgyvendinti.

Laimė, saugumas, pasitikėjimas ir pasitenkinimas ateina iš jūsų gabumų ir vidinės emocinės energijos panaudojimo, kad pasiektumėte tai, ko norite.

Ir tai reikalauja viso jūsų laiko, kurį tik jūs galite kontroliuoti.

Jei norite apversti savo gyvenimą aukštyn kojomis ir įgyvendinti savo tikslus, pagalvokite, kas labiausiai jūsų aplinkoje „siurbia“ jūsų laiką? Kiek laiko jūs praleidžiate kasdieninėms veikloms rūšims (pvz., žiūrėdami televizorių, rūkydami, gerdami, pamėgdami, vaizdo žaidimus)?

Tik valdykite savo laiką namuose, kad galite kontroliuoti savo gyvenimą!

Jeigu norite pagerinti savo gyvenimą, tada pradėkite nuo to, kaip praleidžiate laiką namuose.

Vienas iš būdų, kuriais galite pradėti pokyčius savo gyvenime yra mano mokymai. Juos sukūriau taip, kad jūs sutaupytumėte kuo daugiau laiko ir galėtumėte ugdyti jums reikalingus įgūdžius.

Mano 3 mėnesių tęstiniuose mokymuose „IšMokykla“ dalinuosi esminėmis žiniomis ir informacija padedančia jums įgyvendinti jūsų siekius.

Plačiau apie mokymus: www.ismokykla.lt

Ką dar darote savo savaitgaliais, kad pagerintumėte savo gyvenimą?