fbpx

Ką daryti, kad tikslai neliktų vien tikslais.

Nusistatykite tikslus, kurie atitiktų jūsų potencialą, ne jūsų sugebėjimą.

Šiuos mokymus vedu dėl visų tų, kurie nori daugiau. Tie, kurie supranta, kad naujametiniai tikslai tėra „eilinis“ bandymas senu neveiksmingu metodu spręsti įsisenėjusias problemas, kaip „atidėliojimas“ bei „nuoseklumo stoka“.

Viskas, apie ką kalbėsiu bei kuo pasidalinsiu yra mano paties išmėginta. Aš pats naudodamasis šiuo būdu, įgyvendinau daugybę savo tikslų. Tik žinių, kuriomis pasidalinsiu dėka, savo gyvenimą iš visiškos „emocinės, finansinės bei santykių duobės“ atvedžiau į tai, ką jūs matote dabar.

Vieninteliai veiksmingi mokymai apie tikslus, kurių jums reikia!

Bendra mokymų trukmė: 2 valandos 40 minučių

Mažiausiai dviejų valandų trukmės mokymai internetu, kurių metu pasidalinsiu viskuo, ką žinau apie tikslų siekimą. Taip pat jūs sužinosite mano tikslų įgyvendimo būdus.

Dauguma žmonių „meta kelią dėl takelio“. Todėl ir nusprendžiau surengti šius mokymus. Juos skiriu tiems, kas nesivaiko trumpalaikių malonumų ir patirčių. Norite rimtų žinių? Tada šie mokymai jums.

Taip pat pasidalinisiu atrastomis 2-jomis didžiausiomis klaidomis išsikeliant tikslus, bei 3-jais atradimais, kurie palengvina jų formavimą.

Jevgenijus Černyš

Kodėl mano mokymai garantuoja rezultatą?

Visus savo mokymus sukuriau norėdamas išspręsti realis problemas. Nesu teoretikas, viskas ką sukūriau ir kuriu ateina iš manęs. Kiekvienas metodas ar testas, tai mano paties būdas padėti sau sprendžiant įvairius iššūkius. Tačiau dėl jų universalumo, jie tinka ir kitiems. Visi mokymai, metodai bei testai yra paremti ir išbandyti asmeniškai. Todėl aš prisiimu visišką atsakomybę už jų rezultatus.

Nesnausk! Gyvenk ir įgyvendink savo tikslus!