fbpx

3 mėnesių tęstinių mokymų programa

SAVIUGDOS ABC

Šie mokymai pakeis jūsų mąstymą ir jūsų gyvenimą!

Žinios, kurias pritaikysite gyvenime

11 testų, kuriuos atliksite mokymų metu:

Testas nr. 1 „Laisvės tipai“;
Testas nr. 2 „Žmogaus vystymosi etapai“;
Testas nr. 3 „7 žmogaus saviugdos lygiai“;
Testas nr. 4 „4 gyvenimo sritys“;
Testas nr. 5 „Iš kur imame gyvybinę energiją“;
Testas nr. 6 „Kas kalba manyje?“;
Testas nr. 7 „7 žmogaus supratimo lygiai“;
Testas nr. 8 „Mūsų motyvacijos šaltinis“;
Testas nr. 9 „5 faktoriai ar darbas mano“;
Testas nr. 10 „Kas aš esu?“;
Testas nr. 11 „7 mitybos grandys“.

Mokymų metu įgyjami įgūdžiai:

Emocijų pažinimas ir valdymas;
Konfliktų ir streso valdymas;
Poveikio psichologija;
Sėkmės kūrimas ir valdymas;
Laiko valdymas;
Streso valdymas;
Bendravimo įgūdžių formavimas;
Komunikacijos strategija;
Asmeninė motyvacija;
Asmeninio efektyvumo didinimas.

Didžiausia bendruomenė

Daugiau nei 7000 žmonių pasirinko „IšMokykla“, kaip mokymų platformą. Nuotoliniuose mokymuose dalyvavo žmonės iš 33 šalių: Jungtinės Karalystės, Švedijos, Rusijos, Airijos, Norvegijos, Ispanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Australijos ir t.t. Visos socialinės platformos sudėjus kartu vienija 100 000 žmonių bendruomenę. Jevgenijaus Černyš saviugdos ir savirealizacijos centras „IšMokykla“ papildomi rengia mokymus apie santykiussaviugdąverslą ir daugybę kitų mokymų, kurie padės jums suprasti ir išspręsti įvairius gyvenimo iššūkius.

Saviugdos ABC

Unikali Jevgenijaus Černyš 3 mėnesių trukmės emocijų pažinimo ir valdymo, emocinio intelekto, tarpasmeninių konfliktų valdymo, asmeninio efektyvumo mokymų, asmeninių ir profesionių bendravimo įgūdžių lavinimo programa, neturinti analogų ir formatų lietuviškų mokymų erdvėje.

Mokymai nuotoliniu būdu

Prisijunkite į „Saviugdos ABC“ mokymus iš bet kurio pasaulio taško jums patogiu metu! Per visą 3 mėnesių trukmės laikotarpį ugdykite savo kūrybiškumą, komunikacijos įgūdžius, laiko bei streso valdymą. Kiekvienas iš 3 modulių suteiks jums reikalingas žinias kopiant karjeros laiptais, kuriant verslą ar tiesiog lavinant asmeninį efektyvumą bendraujant su savimi bei aplinkiniais.

GYVENIME MES VISI NORIME KAŽKĄ PASIEKTI,
ĮGYVENDINTI KAŽKOKĮ SAVO TIKSLĄ.

Pradėti savo veiklą

Išeiti iš nemėgstamo darbo, pasiekti karjeros aukštumų.

Rasti savo likimą

savo verslą, savo pašaukimą, savo prasmė ir buvimo priežastį gyvenime.

Rasti savo likimą

išsiaiškinti savo asmenybės psichologinį archetipą, kad galėtumėte rasti jums tinkamiausia profesiją arba veiklą.

Kūrybiškas mastymas

Per visą trijų mėnesių mokymų laikotarpį, plėsite mąstymo ribas. Sukursite naujus mastymo būdus, kurie leis jums išplėsti veiksmų skalę, taip padidinant tikslo įgyvendinimo galimybę.

Subalansuoti santykius

su aplinkiniais, sukurti darnią santuoką, stiprią, abipusiu pasitikėjimu sukurtą šeimą.

Gyventi „pilną“ gyvenimą

ir „nesisukti“ pilkoje kasdienybėje, kaip voverei uždarame rate.

Ugdyti savo asmenybės mastelį

mokymų metu laužysite ribojančius įsitikinmus, pašalinsite baimes, trukdančias realizuoti save gyvenime.

Sukursite efektyvią bendravimo strategiją

Atlikdami autorine metodika pagrįstus asmenybės pažinimo testus, gerinsite bendravimo komunikaciją asmeniniame ir profesiniame gyvenime.

{

Ir jei dabar skaitote tai, jūs esate vienas iš tų, kurie nori daugiau iš gyvenimo.
Tokiems žmonės yra labai sunku.
Tokių, kaip jūs yra labai mažai, daugiausia 2% visoje planetoje!

Tai žmonės su didžiuliu troškimu įgyti naujų žinių ir nugalėti sunkumus.
Siekiančių nuolat plėsti savo sąmoningumo sienas ir didinti savo asmeninį efektyvumą.

{

JUMS TAI SVARBU

Kuo skiriasi  emociškai intelektualus žmogus nuo kitų?

Vienintelis dalykas, išskiriantis žmogų, kuris pasiekė sąmonigumą ir sėkmę gyvenime, nuo bet kurio kito yra jo mąstymo būdas, sąmoningas mąstymas!

Mokykla suteikia bendrąjį išsilavinimą, universitetas – aukštąjį … Tačiau nei mokykloje, nei universitete nemoko jūsų asmenybės psichotipas, kaip pažinti savo talentus, sukurti darnią šeimą, suprasti žmones arba užsidirbti milijoną. Juk kiekvienas iš mūsų nori būti laimingu: mokėti spręsti konfliktines situacijas, neturėti scenos baimės, mokėti „susibendrauti“ su bet kokiais žmonėmis, turėti mylimą šeimą, užsiimti mėgstamas veikla arba dirbti darbą su profesinio augimo galimybėmis.

Tik praktika, tik patirtis!

Tai galima išmokti tik darant, tik iš žmonių, kurie patys išgyveno visa tai ir nori pasidalinti patirtimi su kitais!

Vienas tokių žmonių: Jevgenijus Černyš., Šiuose jo sukurtuose mokymuose jis tiesiogiai ir sąžiningai atsakys į jūsų aktualiausius klausimus.

Mūsų vertybės

Kokybė, pagalba, komunikavimas. Mūsų vertybės apibrėžia, kas mes esame. Jie daro įtaką to, kaip mes dirbame tarpusavyje – ir tai, kaip mes aptarnaujame savo klientus ir bendradarbiaujame su mūsų bendruomenėmis.

Mūsų vizija

Mūsų vizija – būti tarptautinio mąsto mokykla, žinoma dėl mokymų metodikos, išskirtinės bendruomenės ir įtakos, kuriant atsakingą ateitį tiek verslui, tiek visuomenei visame pasaulyje.

Mūsų misija

Suteikti žinias, kurios padės ugdant sąmoningą visuomenę. Lavinti emocinį intelektą karjeroje ir šeimoje, skatinant bendradarbiavimą, savitarpio pagalbą bei efektyvią komunkaciją. Siekti, kad emocinis intelektas būtų įtraukas į švietimo programą.

Prisijungę į Saviugdos ABC mokymus jūs:

Per tris mokymosi mėnesius nuotoliniu būdu, jūs:

Efektyvi mąstymo strategija

Jau nuo pirmųjų pamokų įgysite „kitokias“ žinias. Jų pagalba ugdysite „kūrybišką“ mastymą. Taip rasite vis efektyvesnius problemų sprendimo būdus profesiniame bei asmeniniame gyvenime.

Kitas požiūris į finansus.

Mokymų metu sužinosite psichologines priežastis dėl kurių jūsų finansinė situacija negerėja, nepaisant jūsų pastangų. Mokymų metodikos pagalba atpažinsite pasąmonėje glūdinčius neigiamus įsitikinimus bei juos pašalinsite. Taip pat sužinosite kas yra: „pinigų energija“, „finansinės lubos“, „energetiniai“ blokai ir kitos finansines klaidas įtakojančios priežastys.

Bendraminčiai

Tapsite bendruomenės, vienijančios daugiau nei 100 000 žmonių dalimi. Bendraujant su šiais žmonėmis lavinsite savo tarpasmeinės komunikacijos strategiją. Papildomas žinias jums suteiks mokymuose pateikiami testai „7 Žmogaus suvokimo lygiai“; „7 pašnekovo bendravimo ir supratimo pakopos“ bei kiti autoriniai testai.

„7 naujausi Visatos dėsniai“

Sužinosite nematomus dėsnius, kurie įtakoja kiekvieno žmogaus gyvenimą. Tai šiuolaikiškas požiūris į įvykius norintiems gyventi išskirtinį gyvenimą be streso ar baimės.

Psichologiniai testai

Veiksmingi psichologiniai testai pagrindinių gyvenimo sferų harmonizavimui: Emocijų ir streso valdymo metodika; „Vyriškos/ Moteriškos energijų“ subalansavimas; Sąmoningos vizualizacijos metodas; „Darbovietės testas“; Psichinių archetipų pažinimo testai; Efektyvios komunikacijos pakopos; Mitybos piramidė.

Asmenybė

Metodika ir žinios, kurios padės ugdant asmenybės efektyvumą: 7 žmogaus išsivystymo lygiai, žmonių psichotipo identifikavimas, motyvavimo sistemos kūrimas (atskirai vyrams ir moterims), asmeninės motyvacijos šaltinių nustatymas.

Tačiau svarbiausias dalykas yra tai,

kad jūs visada būsite „ant bangos“!

Visada turėsite emocinės, psichinės ir fizinės energijos naujiems iššūkiams.
Jūs gausite žinias, kurios ves jus į priekį, kuriant gyvenimo strategiją.
Jūs visada būsite teigiamos nuotaikos ir niekas negalės jūsų išmušti iš vežių!

Jevgenijus Černyš

Saviugdos treneris, padedantis besidomintiems savęs pažinimu ir saviugda, savęs pažinimo ir savirealizacijos centro “IšMokykla“ steigėjas, tęstinių mokymų „Saviugdos ABC“, „Santykiai ABC“ ir „Verslas ABC“ lektorius taip pat įvairių mokymų autorius. Dviejų knygų „Aš padariau tai“, kuri išversta į 4 kalbas, knygos „Kaip aš tai darau” autorius.

Internete galite rasti jo straipsnius, konsultacijas, interviu įvairiomis temomis, virš 2000 nemokamų video paskaitų Youtube paskyroje. Televizijos ir radijo laidų dalyvis.

Per penkerius veiklos metus surengė daugiau kaip 120 seminarų, paskaitų ir stovyklų įvairiose pasaulio šalyse. Daugiau kaip 840 pamokų, virš 2500 valandų mokymų besidomintiems asmeniniu tobulėjimu bei santykiai šeimoje ir su kitais žmonėmis. Ilgalaikius tęstinius mokymus baigė 2000+ žmonių. Padovanota 20 000+ „Aš Padariau Tai!” knygos vienetų. 800 000+ Youtube peržiūrų ir daug visko kito.

Tai, ką sukūrė, jungia 100 000+ žmonių, kurie domisi saviugda, lavina save, tobulina savo įgūdžius ir siekia daugiau.

Visų savo tęstinių mokymų metu kalba apie darnių santykių reikšmę mūsų gyvenime, jų įtaką kasdieniniuose įvykiuose bei išgyvenimuose. Tik mokėdami suderinti tarpusavio santykius ir tikslus, gyvenime galime pasiekti balansą. Nepasaint to ar esame vyras ar moteris, kiekvienas santykiuose siekiame savo tikslų, kurie ne visada dera su partnerio norais. Todėl visi mokymai apie santykius sutelkti į bendravimo, atsivėrimo bei abipusio pasitikėjimo stiprinimą. 

Baigusių „IšMokykla“ mokymus

kalbomis išversta knyga „Aš padariau tai“

šalių surengta mokymų

padovanota „Aš Padariau Tai!“ knygų

Saviugdos ABC mokymų pranašumai lyginant su kitais mokymais.

Žemiau rasite sąrašą ypatybių, kurios „Saviugdos ABC“ mokymus daro unikaliais.

Klausimai J. Černyš

„Saviugdos ABC“ mokiniai turi išskirtinę galimybę asmeniškai paklausti jiems svarbiausius klausimus ir gauti išsamius atsakymus.

Mokymasis nuotoliniu būdu

Visi mokymai vyksta nuotoliniu būdu. Siekdami užtikrinti paprastą, patogų mokymosi būdą taikome naujausias informacines technologijas. Todėl viskas, ko jums reikia yra internetas, kompiuteris ir noras būti sėkmingais.

Patogus mokymų tvarkaraštis

Mokymai vyksta nuotoliniu būdu, 2 kartus per savaitę ir trunka 2 valandas. Investuodami tik 4 valandas per savaitę, jūs įgyjate praktine patirtimi paremtų žinių, kad galėtumėte nuolat plėsti savo asmeninį efektyvumą.

Uždara Facebook grupė mokiniams

Jūs niekada nebūsite palikti su neišspręstomis problemomis ir sunkumais. Uždaroje, tik besimokantiems „Saviugdos ABC“ Facebook grupėje  galite užduoti savo klausimus ir gauti į juos atsakymus iš mokymų dalyvių. Taip bendraudami lavinate savo bendravimo psichologiją bei kuriate naujas pažintis.

Bendruomenė palaikanti vienminčius.

Kaip „Saviugdos ABC“ mokymų narys, jūs daugiau neliksite vieni su savo baimėmis, neišspręstomis problemomis ar klausimais. Jūs gausite efektyvią paramą ir motyvuojančią bendraminčių aplinką. Jūs daugiau dėmesio skirsite savo asmeninių įgūdžių vystymui, stiprinimui ir pasieksite naujų rezultatų. Nauji draugai neleis jums vėl prarasti tikėjimo savimi. Diena po dienos tapsite geresni ir stipresni!

Suplanuota ir struktūrizuota mokymų programa

Medžiagos pateikimo forma yra nuosekli, logiška ir struktūrizuota. Mokymų programa sukurta remiantis psichologines asmens savybes, mąstymo bei charakterio tipus. Kiekviename modulyje išsamiai apžvelgiamos gyvenimo sferos, kurias mokymų eigos metu gerinsite. Todėl, bet kuriuo metu, galite prisijungti prie mokymų ir gauti reikalingas žinias.

Žinių, kurias gausite „Saviugdos ABC“ rezultatas – pasitikėjimas savimi, konkretūs tikslai, asmeninis ir profesinis tobulėjimas bei aiškus gyvenimo kelias.

Visų 3 modulių metu Jūs atliksite praktines užduotis, panaudojant būdus ir metodus, galinčius pakeisti Jūsų gyvenimą į gerąją pusę. J. Černyš  suteikia ne tik „tiesiog informaciją“, bet ir konkrečius saviugdos, vidinės motyvacijos ir intelekto ugdymo patarimus, kuriuos reikia iš karto naudoti kasdieninėje praktikoje. Jūs sužinosite:

 • Kaip prisiimti atsakomybę už viską:
 • Kaip valdyti savo mintis ir kalbą;
 • Kaip interpretuoti skirtingas situacijas;
 • Kaip formuluoti ketinimą ir prašymą;
 • Kaip pašalinti neigiamas energijas ir stresą;
 • Apie „7 naujausius Visatos dėsnius“ ir kaip pasitikrinti ar gyvenate pagal juos;
 • Kaip suprasti ir patikrinti savo „Dieviškąjį planą“;
 • Kaip formuluoti rytinį, dieninį ir vakarinius ketinimus;
 • Kaip išsivaduoti nuo visuomenės įdiegtų programų, dogmų bei nuostatų;
 • Kaip subalansuoti vyrišką ir moterišką energijas;
 • Kaip nustatyti savo dvasinį ir materialinį lygius.

Asmeniniai ir profesiniai savęs pažinimo testai

Testas nr. 1 „Laisvės tipai“;
Testas nr. 2 „Žmogaus vystymosi etapai“;
Testas nr. 3 „7 žmogaus saviugdos lygiai“;
Testas nr. 4 „4 gyvenimo sritys“;
Testas nr. 5 „Iš kur imame gyvybinę energiją“;
Testas nr. 6 „Kas kalba manyje?“;
Testas nr. 7 „7 žmogaus supratimo lygiai“;
Testas nr. 8 „Mūsų motyvacijos šaltinis“;
Testas nr. 9 „5 faktoriai ar darbas mano“;
Testas nr. 10 „Kas aš esu?“;
Testas nr. 11 „7 mitybos grandys“.

Testai skirti pažinti, suprasti save ir savo būseną, esamą situaciją, tam, kad žinotume, kur esame ir nuo ko pradėti norint pasikeisti. Visi testai skirti asmeninei ir profesinei saviugdai. Visus šiuos testus atliekate internetu vykstančių tęstinių „Saviugdos ABC“ mokymų metu.

Kaip vyks „Saviugdos ABC“ mokymai?

Mes pasirinkome patogiausią formatą!

Du kartus per savaitę, susitiksime su Jumis pamokų transliacijų metu. Jums nereikės niekur eiti.

Mokykitės iš bet kur!

Prisijungti prie pamokų galite iš bet kurios vietos pasaulyje per internetą kompiuteriu su ausinėmis arba garsiakalbiais.

Mokymų trukmė

8 pamokos per mėnesį;
2 kartus per savaitę po 2 valandas;
Iš viso 24 pamokos arba 48 valandos mokymosi!

Geriausias mokytojo darbo įvertinimas jo mokinių rezultatai!

Štai ką sako „Saviugdos ABC“ mokymus baigę žmonės.

Baigus tęstinius mokymus kiekvienam įteiksime baigimo pažymėjimą.

Šis „Saviugdos ABC“ mokymų baigimo pažymėjimas patvirtins, kad išklausėte visą mokymų programą.

Abejojate?

Mes tikime žinių nauda

Dvejojate ar verta investuoti į mokymus?
Darykite tai drąsiai!

Jeigu per dvi pirmąsias pamokas suprasite kad šie mokymai ne jums, per 10 darbo dienų gražinsime visą jūsų sumokėtą sumą!

Atgaunate visą savo įmoką.

Jokių „paslėptų“ sąlygų.

Viskas paprasta ir greita.

TURITE KLAUSIMŲ APIE „SAVIUGDOS ABC“?

Palikite savo kontaltus ir mes susisieksime su jumis per 24 valandas