fbpx

Kartais jaučiame įtampą, kuri kyla iš vidaus.

Dėl tuo metu susidariusio „emocinio slėgio norisi sprogti ir prasmegti skradžiai žemėn“.
Viskas krenta iš rankų, klumpame „lygioje vietoje“.

Tokius atvejus vadinu „lūžio taškais“.
Tai momentas,  kai mes esame prie „kito lygio durų“ t. y. geresnių gyvenimo galimybių nei turėjome prieš tai.
Intuityviai kiekvienas žmogus  nori patekti į šį „aukštesnį“ lygį. Mes netgi negalime aiškiai įvardinti priežasčių, kodėl norime ten patekti, tačiau tvirtai tikime, kad būdami „ten“  tapsime tikru žmogumi.

Tuo kuo siekiame būti savo svajonėse.

O kartais atsitinka taip, ką jūreiviai pavadintų „štiliu“. Tai momentas, kai jūroje nurimsta vėjas ir burinis laivas negali plaukti. Panašiai būna ir mūsų gyvenime: diena veja dieną, tiesiog egzistuojame, viskas „užknisa“ taip, kad norisi arba verkti iš nevilties arba imtis betikslių veiklų, kad tik nukreipti protą nuo realybės: žiūrėti serialus, įsitraukti į nereikšmingus santykius ar spręsti beprasmes problemas.

Tais atvejais gyvenimas mus labiau „demotyvuoja“ nei įkvepia siekti suprasti save ir išnaudoti savo vyrišką ar moterišką potencialią

Visi mes norime, kad mums būtų lengviau gyventi.

Mes norime kad tai, ką darome dabar, vestų į nepaprastą ateitį, kupiną naujų įspūdžių,  iššūkių, kuriuos norėtume spręsti ir džiaugtis pasiektais rezultatais.

Jeigu kiekvienas žmogus žinotų, kokį gyvenimo svertą paspausti, kad nuo to momento, viskas gyvenime būtų puiku, visi mes sėdėtume laimingai medituodami ir skrajojantys keletu centimetrų aukščiau žemės.

Tačiau taip nėra.

Vietoje to, mes vaikštome jos paviršiumi, paskendę savo mintyse, problemose ir kasdienybėje. „Saviugdos ABC“ mokymus sukūriau būtent tiems, kuriuos kasdieninės problemos, barniai, įtampa, nesėkmės santykiuose ir finansuose jau .. „užkniso“. Šiuose mokymuose struktūriškai pateikiu metodus ir informaciją reikalingą pereiti į „kitą lygį“.

Norite sužinoti daugiau apie šiuos mokymus ir jų naudą? Parašykite žinutę, el. laišką arba skambinkite bendruoju telefonu. Mano komanda jums plačiau papasakos, kaip šie mokymai gali išspręsti jūsų situaciją.

<div class="fb-comments" data-href="https://www.jcernys.lt/saviugda/kai-viskas-uzknisa/" data-width="640" data-numposts="10"></div>