fbpx

Apie santykius. Plačiai.

Aš. Tu. Mes. Jie.

Mokymų metu lavinsite šiuos socialinius įgūdžius

Empatija

Klausymas, perfrazavimas, apibendrinimas. Tai esminiai įgūdžiai, kuriuos pirmiausia turime išmokti, kad galėtume efektyviai komunikuoti su aplinkiniais.

Bendravimo iniciavimas ir palaikymas

Gebėjimas mokėti pradėti pokalbį, pasirinkti pokalbio temą, klausti, išsakyti savo nuomonę.

Pozityvus asertyvumas

Gebėjimas mokėti pasakyti tinkamą konkretų komplimentą, mokėjimas pasidalinti gerumu, emocinis atsivėrimas kitam žmogui tinkamu momentu.

Negatyvus asertyvumas

Kritikuoti ir priimti kritiką, problemų ir konfliktų sprendimas. Dažniausiai žmonės bijo išsakyti NE, nes turi katastrofinį scenarijų, jaučia baimę, todėl yra pasyvūs.

Konstruktyvi kritika

Ugdote gebėjimą konstruktyviai išsakyti savo nuomonę, kad neįžeisti kito žmogaus Taip pat mokėjimą spręsti problemas, kai yra paslėpti konfliktai.

Bendradarbiavimas

Bendro tikslo siekimas, gebėjimas valdyti konfliktus, gebėjimas kurti ir palaikyti draugiškus santykius.

Kas yra santykiai ir ryšiai?

Vos tik pasakome žodį „santykiai“ mums iškart kyla bendravimo poroje asociacija. Tačiau tai nėra tik vyro ir moters bendravimas. Gyvename pasaulyje, kuriame vieno piršto palietimu galime bendrauti su žmonėmis iš įvairiausių pasaulio kampelių. Mus sieja daugybė abstrakčių ir neabstrakčių daiktų kurie įtakoja mūsų gerbūvį: automobilis, kompiuteris, kelionės, butas, pinigai, oras, šalis.

Viskas, kas mus supa įtakoja mūsų savijautą. Todėl tik išlaikydami teigiamus santykius su aplinka, galime susikurti gyvenimą be įtampos ar streso, kupiną naujų patirčių bei pažinčių.

Šiuose tęstiniuose mokymuose jūs išmoksite būtent tai: išlaikyti pozityvius santykius su aplinka.

 

Nuo pat mažens mums buvo „kalamas“ neigiamas požiūris į santykius su aplinka

Nuo vaikystės mus įtakoja įvairios nuostatos, kurios dabar yra giliai įsišakniję mumyse ir tiesiogiai veikia mūsų laimę ir gerovę. Šie įsitikinimai neleidžia uždirbti tiek kiek svajojate, neleidžia sukurti santykius be konfliktų, trukgdo gerai sutarti su tėvais/ vaikais, verčia jausti kasdieninį stresą ir įtampą. Taip pat kursto ateities baimę, nežinomybę, bergždžias pastangas atrasti savo talentą.

Žemiau išvardinta tik keletas žalingų jums įsitikinimų, kuriuos girdėjote iš tėvų, giminių, savo aplinkos ar netgi filmo!

Čia tik keletas iš jų:

Pinigai yra blogis

Visi vyrai kiaulės

Nepasitikėk žmomėmis – visi nori tave apgauti

Jeigu daug dirbsiu, reiškia daug ir turėsiu

Šeima svarbiausia.

Išmintis ateina su amžiumi.

Vyras šeimos galva.

Mūsų religija yra teisingiausia

Vaikai mūsų ateitis.

Išsilavinimas garantuoja gerą darbą.

Norint užsidirbti pinigų, reikia būti protingu

Viskam savas laikas.

Dėmesio

O su kokiais žmonėmis jūs norite bendrauti?

Geri santykiai suteikia mums laisvę: vietoj to, kad švaistytume laiką ir energiją įveikiant problemas, susijusias su neigiamais santykiais, mes galime sutelkti dėmesį į galimybes.

Geri santykiai taip pat būtini, jei tikimės plėtoti savo karjerą. Galų gale, jei jūsų viršininkas jumis nepasitiki, mažai tikėtina, kad jis ar ji jus apsvarstys, kai atsiras nauja pozicija. Apskritai mes visi norime būti su žmonėmis, su kuriais gerai sutariame.

„Gerų santykių“ charakterisktikos

Yra keletas savybių, kurios sudaro gerus, sveikus santykius su aplinka:

Kiekvieno gero santykio pagrindas.

Jei gerbiate žmones, su kuriais dirbate, vertinate jų indėlį ir idėjas, jie taip pat vertins ir jūsų.

Atsakomybės už savo žodžius ir veiksmus prisiėmimas.

Tie, kas turi gerus santykius, ne tik pritaria įvairiems žmonėms ir jų nuomonei, bet ir skatina juos.

Kuo geriau ir efektyviau bendrausime su aplinkiniais, tuo turtingesni jūsų santykiai. Žmonės vertina atvirumą.

Mokėjimas dirbti su asmenimis, kurie jums nepatinka. Jūs gebate išlaikyti profesinius santykius su jais.

Norite pagerinti bent vieną iš aprašytų charakteristikų?

Kviečiame registruotis naujienlaiškiams, kuriuose kalbame saviugdos tema, dalinamės geriausiais mokymų pasiūlymais ir pranešame apie akcijas.

O kas jums jūsų santykiuose yra svarbiausia?

Mokymus ves: Jevgenijus Černyš

Saviugdos treneris, padedantis besidomintiems savęs pažinimu ir saviugda, savęs pažinimo ir savirealizacijos centro “IšMokykla“ steigėjas, tęstinių mokymų „Saviugdos ABC“, „Santykiai ABC“ ir „Verslas ABC“ lektorius taip pat įvairių mokymų autorius. Dviejų knygų „Aš padariau tai“, kuri išversta į 4 kalbas, knygos „Kaip aš tai darau” autorius.

Per penkerius veiklos metus surengiau daugiau kaip 120 seminarų, paskaitų ir stovyklų įvairiose pasaulio šalyse, daugiau kaip 840 pamokų, virš 2500 valandų mokymų besidomintiems asmeniniu tobulėjimu. Mano sukurtus ilgalaikius tęstinius mokymus pabaigė daugiau nei 2000 žmonių. Padovanojau 20 000 „Aš Padariau Tai!” knygos vienetų. Mano asmeninė Youtube paskyra peržiūrėta 600 000 kartų ir daug įvairios kitokios veiklos.

Tai, ką sukūriau, jungia 50 000 žmonių, kurie domisi saviugda, lavina save, tobulina savo įgūdžius ir siekia daugiau.

Internete galite rasti mano straipsnius, konsultacijas, interviu įvairiomis temomis, virš 2000 nemokamų video paskaitų Youtube paskyroje. Esu televizijos (LRT, LNK) ir radijo laidų dalyvis.

Noras būti bendruomenės dalimi yra mūsų kraujyje. Atkreipkite dėmesį, kad tik vienetai žmonių išgyvena visiškai atsiskyrę nuo pasaulio. Likusieji, t.y. mes, ieškome žmonių su kuriais galėtume bendrauti, dalintis patirtimi ar įspūdžiais.

Tačiau dėl įvairių priežasčių, dažnai laikomes įsikibę į neigiamą praeities patirtį ir bijome atsiduoti bendravimui dėl baimės būti įskaudintais, paliktais ar dar kitų priežasčių. O juk viskas gali būti priešingai…

 

Paskutiniuosius 10 metų praleidau gilindamasis į save ir aplinkinius. Šį „gyvenimo kelionė“ leido man susipažinti su tūkstančiais įvairaus psichotipo žmonių ir jų gyvenimais, kurie susiduria su tokiomis pat problemomis, nors ir yra skirtinguose visuomenės sluoksniuose.

Suvokimas, kad būdami skirtingi mes visi esame panašūs, įkvėpė mane sukurti šiuos mokymus. Jūs rasite daugybę mokymų apie vyrų ir moterų santykių problemas, tačiau aš šiuose mokymuose apžvelgiu tai, ko dar niekas nedarė: santykius su viskuo: savimi, draugais, tėvais, bendradarbiais, klientais, pinigais, dievu t. y. santykį su visu mus supančiu pasauliu.

Kviečiu jus prisijungti į šiuos mokymus ir pakelti jūsų santykius į kitą lygį!

Baigusių mokymus

šalių surengti mokymai

Kalbų išversta knyga „Aš padariau tai“

Padovanotų knygų

Ilona Černyš

Ilona Černyš

Nuo pat mažų dienų atradusi save kūryboje, pradėjo savo kelią kūrybos vingriais, kasdien tobulindama savo įgūdžius, techniką ir atskleisdama savo neeilinius sugebėjimus. Ilonos paveiksluose dominuoja ryškių spalvų ir abstrakčių formų junginiai. Be tapybos ji mėgsta keliauti, domisi unikaliomis žiniomis bei dvasinėmis praktikomis ir įrankiais padedančiais pažinti save bei skatinti savo moteriškumą.

Net ir ištekėjusi Ilona nesėdi rankų sudėjusi, be tapybos ir piešimo pamokų ji taip pat eksponuoja savo paveikslus Lietuvoje ir užsienyje. 2017 metais Ilona dalyvavo John Cauldwell surengtoje Gala vakarienėje, kur visus už aukciono būdu parduotus savo paveikslus ji paaukojo vaikų labdarai.

Pagrindinė Ilonos veikla ne paskaitų metu: padėti žmonėms sulaužyti vidinius nusistatymus, negatyvius įsitikinimus, kurie trukdo jiems pradėti piešti.
Beveik 2000 žmonių pasirinko Iloną, kaip mokytoją, kuri padeda paleisti baimes, įsitikinimus ir padeda pasiekti tikslą – laisvai save išreiksti per piešimo terapijas.

Aš tikiu, kad galimybė piešti ir kurti yra duota kiekvienam iš mūsų nuo pat gimimo, taip kaip galimybė mąstyti, kvėpuoti, šypsotis ir mylėti.

Kiekvienas žmogus yra unikalus ir savitas, todėl savo veikloje stengiuosi sukurti erdvę bendraminčiams ir tuo pačiu žmonėms iš skirtingų sričių, kuriuos sujungtų  vienas bendras tikslas – kūrybos procesas.

Kaip vyks mokymai?

Jūs prisijungsite į mokymus

Kiekvienas užsiregistravęs mokymų pradžioje ir pabaigoje atliks savęs pažinimo testą, kuriuo įvertinsite savo pokyčius prieš ir po mokymų.

Mokymai vyks internetu

„IšMokyklos“ virtualaus darbastalio sistema leis jums prisijungti į uždaras tiesiogines paskaitų transliacijas. Jokios papildomos įrangos ar instaliavimo. Pačios sistemos naudojimusi jus apmokys „IšMokykla“ komanda.

Paskaitų įrašai

Visos įvykusios paskaitos bus archyvuojamos. Per visą mokymosi laikotarpį jas galėsite peržiūrėti tiek kartų kiek norėsite. Tokią sistemą sukūrėme žinodami jūsų užimtumą ir laiko stoką, todėl nepraleisite nei vienos pamokos ir mokysitės jums patogiu metu.

Dalyvavimas transliacijose ir įrašų peržiūra.

Prisijungti į tiesiogines transliacijas arba peržiūrėti pamokų įrašus galėsite per išmanųjį telefoną, planšetę ir kompiuterį. Įvykusų mokymų įrašus galėsite žiūrėti jums patogiu metu.

Ištrauka iš pamokos.

Abejojate?

Mes tikime žinių nauda

Dvejojate ar verta investuoti į mokymus?
Darykite tai drąsiai!

Jeigu per dvi pirmąsias pamokas suprasite kad šie mokymai ne jums, per 10 darbo dienų gražinsime visą jūsų sumokėtą sumą!

Atgaunate visą savo įmoką.

Jokių „paslėptų“ sąlygų.

Viskas paprasta ir greita.

DĖMESIO

Dabar atėjo laikas jums nuspręsti, kokių santykių norite savo gyvenime...

Ką pasirinksite dabar?

Mes visada galime pasirinkti, kaip norėtume gyventi. Dabar – jūsų laikas.

Jūs turite dvi galimybes: pasirinkti mokymus, įgyti reikalingas žinias, praktiškai taikyti visus jums siūlomus metodus ir mėgautis rezultatu. Arba galite pasrinkti likti ten kur esate ir tikėtis, kad viskas susitvarkys savaime. Tačiau, jeigu jūs jau skaitote šį tekstą, reiškia jūs norite pirmo varianto…

 Mokymus baigusių žmonių atsiliepimai

Santykiai yra Jūsų arkliukas, Jevgenijau. Aš jau pastebėjau porų, kurios ėmė geriau gyventi, švytėti.Ir pažinau Jūsų braižą. 🙂

Eglė

Noriu pasidžiaugti IšMokyklos kursu. Visiem linkiu pajausti tą vidinę laimę, džiaugsmą, pokyčius gyvenime. Ištikrųjų pokyčiai vyksta mano gyvenime. Dėkoju Jums labai labai 🙂

Jurgita

Trys santykių tipai

Yra trys santykiai, kurie formuoja mūsų asmeninį gyvenimą: aplinkiniai žmonės, mūsų sutuoktiniai/ partneriai ir šeima. Bet kurių iš šių ar kitų santykių, kuriuos mes galime vertinti kaip mažiau reikšmingus, sėkmė priklauso nuo to, kiek laiko mes esame pasirengę investuoti į juos.

Svarbiausia bet kokių sėkmingų santykių sudedamoji dalis yra pasitikėjimas kitais, veiksmingas bendradarbiavimas, sugebėjimas atsiprašyti, kai mes suklystame ir gebėjimas prisiimti atsakomybę už savo elgesį. Taip pat mokėjimas palaikyti humoro ir nuolankumo jausmą ir, svarbiausia būti aktyviai įsitraukusiems į santykių kūrimą bei gerinimą.

Kai santykiai plėtojasi sklandžiai bei prasmingai, tada net tylus sėdėjimas vienas kito kompanijoje yra malonumas. Žinoma, santykius išlaikyti idealiais nėra lengvas darbas. Abi pusės į juos atsineša savo įsitikinimus ir požiūrį į pasaulį. Santykiai nepaliaujamai vystosi, plėtojasi, keičiasi. Kartais jie nutrūksta dėl įvairių priežasčių:  vaikų auginimo, jų praradimo, darbo praradimo arba per didelio pasinėrimo į jį, finansinių aplinkybių pokyčių, neištikimybės ir netgi mūsų, kaip asmenybės, vystymosi etapai gali turėti įtakos santykių stabilumui. Tai iššūkiai, su kuriais susiduria dauguma santykių, ir tik jų kokybė, labiausiai paveiks susitaikymo ir tolimesnio augimo procesus.

Liko klausimų? Mielai į juos atsakysime!