fbpx

Mes kiekvienas kažkuriame gyvenimo etape žengiame į naują raidos pakopą, kurioje viršijame savo senus įsitikinimus, lūkesčius ar nusistovėjusią nuomonę apie pasaulį. Šis virsmas, panašus „Alisa stebuklų šalyje“ pasaką, kurioje ji suvalgė pyragą ir išaugo į milžinę – ko pasekoje ji netilpo savo mažame kambarėlyje, taip ir žmonėms, peržengusiems savo senų įsitikimų sukurtas ribas iki tol gyventas gyvenimas pasidaro per ankštas t. y. poreikiai, kuriais jie tenkinosi anksčiau, dabar jau per maži: atlyginimas mažas, butas ankštas, automobili senas, atostogos pas tėvus kaime nepatinka ir panašiai.

Tad, ką daryti, kai išaugi savo aplinką, savo artimuosius? Manau, šį tekstą skaitančių tarpe tikrai atsiras žmonių, kurie yra arba buvo atsidūrę panašioje situacijoje, kai netgi artimiausi žmonės nesupranta ir nepriima jūsų sprendimo gyventi kitaip nei iki šiol.

Žinoma, svarbu laikytis giminystės šaknų, vertinti ilgalaikę draugystę, tačiau taip pat svarbu apsupti save žmonėmis, kurie jus supranta. Jei dabartiniame aplinkinių rate negaunate teigiamų atsakymų, palaikymo, jeigu jus ignoruoja ar kritikuoja dėl kiekvieno veiksmo, jums tai gali būti tiesioginis kelias į depresiją ir nelaimingą gyvenimą. Tačiau jei esate tarp tų, kurie jus įkvepia bei palaiko, jūsų tikimybė savarankiškai sėkmingai augti stiprėja ženkliai.

Tad, kaip mes galime rasti „savo“ žmones, bendraminčius?

Pirmas žingsnis: supraskite, kas esate. Visų pirma siūlau rasti valandėlę ir apmąstyti kas jūs esate bei ko norite iš gyvenimo. Prieš suprasdami, kokie žmonės jums reikalingi, supraskite, kas esate. Jūsų troškimai, jūsų galimybės, jūsų trūkumai ir orumas – tai jūs. Galbūt atsakymo nebus iškart – kartais tai gali užtrukti keletą savaičių ir mėnesių, tačiau jis tikrai ateis.

Antras žingsnis: suprasti, kas yra jūsų draugai. Vėlgi, nepriimkite skubotų sprendimų atsiriboti nuo šeimos ir draugų iškart. Dažnai mūsų aplinkoje yra žmonių, kurie traukia mus žemyn. Ir mes, nors ir suprantame tai, tačiau nieko nedarome. Tiesą sakant, daugeliu atvejų mes tiesiog bijome pasakyti „ne”.

Likusius tris žingsnius, bei patarimą ar verta padėti žmonėms, kuriems nereikia jūsų pagalbos sužinoti galite tapę „IšMokykla klubas“ nariu. Šio klubo nariai gauna visą naujausią mano informaciją, suvokimus bei veiksmingus patarimus, kaip gerinti gyvenimą.
Be to, 4 kartus per mėnesį rengiu uždaras transliacijas, kurių metu dalinuosi savo žiniomis bei atsakau į klausimus.

Plačiau sužinoti apie klubą, bei tapti jo nariu galite čia >> paspausti <<
Beje, taip pat sužinosite ir likusius 3 žingsnius.

<div class="fb-comments" data-href="https://www.jcernys.lt/santykiai/kaip-rasti-bendraminciu/" data-width="640" data-numposts="5"></div>