fbpx

Youtube

Visi mano vaizdo bei transliacijų įrašai kuriuos galite žiūrėti kada tik norite. 

Žiūrėti mokymus

30 dienų iššūkis

Parengiau jums trumpus mokymus skirtus susipažinti su mano metodika, bei temomis kurias paliečiu mokymų metu.

Daugiau sužinosite čia

Knygos

Susipažinkite su mano knygomis: „Aš Padariau Tai!” ir „Kaip Aš Tai Darau”.

Susipažinti su knygomis

Gyvenimo Strategija

Mokymai skirti jaunimui, tačiau tinka ir suaugusiems. Jų metu kalbu apie esminį sėkmingo gyvenimo pagrindą: discipliną, aiškią gyvenimo viziją ir strategiją, kaip tai įgyvendinsite. 

Daugiau sužinosite čia

Conceptus 2020

Tiems, kas nori žengti savęs pažinimo keliu ir nori pradėti nuo mano mokymų, siūlau pasirinkti šiuos mokymus. Jie susideda iš 4 dalių, kurių metu kalbu apie: emocijas, savirealizaciją, santykius ir verslumą. 

Daugiau sužinosite čia

Emocijų ABC

Gebėjimas gerai orientuotis bet kokioje stresinėje situacijoje yra būtinybė. Kuo geriau gebate suvaldyti savo emocijas, tuo efektyviau mąstote, priimate sprendimus ir sprendžiate problemas namuose, darbe ar versle. Šie, dviejų mėnesių trukmės, mokymai jums padės lavinti emocinį intelektą.

Daugiau sužinosite čia

Saviugdos ABC

Gyvenime viskas svarbu: emocijos, santykiai, finansai ir gyvenimo prasmė. Nėra vieno iš jų, be kitų. Todėl šiuose, trijų mėnesių tęstiniuose mokymuose, sudėjau tai, kas jums padės praplėsti savo mąstymą visose srityse. Per 24 užsimėmimus, jūs atliksite savęs pažinimo testus, ugdysite kompetencijas ir „išsigryninsite” kur einate ir kodėl darote tai, ką darote.

Daugiau sužinosite čia

Santykiai ABC

Kai suprantame save, tada galime suprasti ir kitus. Šie mokymai skirti ne tik poroms, tačiau ir visiems, kas bendrauja su žmonėmis kasdieną. Dviejų mėnesių tęstiniuose mokymuose, per 16 užsiėmimų, kartu su žmona Ilona, kalbame apie tarpusavio santykius ir ryšius su savimi, mums artimais bei mus supančiais žmonėmis.

Daugiau sužinosite čia

Verslas ABC

Norite lavinti savo verslo intelektą? O gal jau turite veiklą ir ieškote kaip „prasimušti į kitą lygį”? Šie mokymai padės jums suprasti verslo detales ir suteiks tai, ko labiausiai trūksta visiems pradedantiems ar turintiems verslą: aiškios strategijos. Per trijų mėnesių trukmės mokymus internetu, įgysite teorinių bei praktinių žinių.

Daugiau sužinosite čia

Kiti mokymai

Įvairūs skirtingos trukmės mokymai išspręndžiantys konkrečia jūsų gyvenimo situacijas. 

Daugiau sužinosite čia

Alliancium

Tai nauja galimybė tapti augančios saviugda besidominčių žmonių, bendruomenės dalimi. Jūs galėsite susitikti ne tik, su bendraminčiais, tačiau galėsite pasinaudoti puikia galimybe per mokymų rekomendacijas užsidirbti papildimas pasyvias pajamas.

Daugiau sužinosite čia

Nežinai nuo ko pradėti, o gal tiesiog mano mokymų pasirinkimas toks didelis, kad norėtum pasitarti prieš kažką iš jų pasirenkant? Palik savo kontaktus ir mano komanda susisieks su tavimi.

1 + 1 =