fbpx

Konfidencialumo politika

Jūsų asmeninės informacijos privatumas yra mums svarbiausias. Mes siekiame, kad jūsų veikla internete būtų kuo patogesnė ir naudingesnė. Mes siekiame, kad jūs galėtumėte naudotis kuo platesniu informacinių technologijų spektru, kurį siūlo internetas.

Sukūrėme privatumo politiką, kad galėtumėme parodyti savo apsisprendimą siekti jūsų privatumo ir saugumo internete. Čia mes aprašome, kaip mūsų įmonė surenka visą informaciją iš savo paslaugų vartotojų (Vartotojų), įskaitant ir asmenis turinčius prieigą prie kai kurių mūsų nemokamų paslaugų (Svečiai) o taip pat ir klientų kurie įsigijo mūsų sukurtus produktus ir/ arba moka kas mėnesinį mokestį už paslaugas, kad galėtų jomis naudotis.

Privatumo politika taip pat apima tai, ką mes darome su surinkta informacija, taip pat paaiškina kokias galimybes informacijos rinkimui ir naudojimui turi svečiai ir nariai. Mes prašome Jūsų atidžiai susipažinti su mūsų Privatumo politika.

Apie asmeninę informaciją, kurią renkame ir kokiais tikslai šią informaciją panaudojame.

Įvadas

Jūs galite būti paprašyti pateikti tam tikrą asmeninę informaciją, kai užsisakote mūsų produktus ar paslaugas, įskaitant vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, atsiskaitymo informaciją (pavyzdžiui, kredito kortelės numeris), ir asmeninio kompiuterio tipas, kuris bus naudojamas prieigai prie mūsų paslaugų. Jūsų registracijos (arba bet kuriuo kitu metu) metu surinkta asmeninė informacija yra dažniausiai naudojama kurti produktams arba paslaugoms pagal jūsų poreikius. Jūsų asmeninė informacija nebus perduota ar parduota tretiesiems asmenims. Tačiau, ypatingais atvejais, mes galime iš dalies atskleisti asmeninę informaciją. Šie atvejai aprašyti tolimesniame skyriuje «Atskleidimas».

Atskleidimas

Mes pasiliekame teisę atskleisti informaciją nariams ir svečiams bendradarbiaujant su trečiosiomis šalimis šiais atvejais:

  • Įmonėms veikiančiomis mūsų vardu: Mes dirbame su kitomis įmonėmis, kurios teikia paslaugas mūsų veiklai palaikyti, tokiu atveju jūsų asmeninė informacija gali būti atidengta. Mes reikalaujame, kad šios bendrovės naudotų informaciją tik teikiant paslaugas pagal sutartį; joms griežtai draudžiama perduoti šią informaciją kitiems asmenims, išskyrus, kai tai sukelia poreikį teikti nustatytas paslaugas kai kuriose situacijose. Pavyzdžiui mūsų veiklos palaikymui: užsakymų vykdymui, paraiškų realizavimui, prizų ir premijų išdavimui, klientų apklausai ir informacines valdymo sistemoms optimizuoti.

 

  • Bendroms arba dukterinėms įmonėms: Dukterinė įmonė arba bendra įmonė yra organizacija, kurioje ne mažiau kaip 50% akcijų, priklauso mums. Siųsdami informaciją dukterinėms arba bendroms įmonėms, mes negalime atskleisti kliento asmenės informacijos kitoms šalims rinkodaros tikslais arba naudoti jūsų informaciją, kad tai prieštarautų jūsų pasirinkimui. Jeigu nurodysite, kad jūs nenorite teikti bet kokią rinkodaros medžiagos, mes neatskleisime jūsų informacijos savo partneriams ar dukterinėms bendrovėms.

 

  • Bendradarbiaujant/ skelbiant informaciją pozicionuojančiuose ar partnerių puslapiuose: Mūsų kompanija gali dalintis informacija su partneriais, su kuriais įgyvendina specialius pasiūlymus ir reklaminę veiklą bendrai paskelbtą mūsų svetainėje. Tokiuose puslapiuose kai esate prašomi asmens duomenų, gaunate įspėjimą apie informacijos perdavimą. Partneris naudoja bet kokią jūsų pateiktą informaciją, kurią pateikiate pagal tos svetaines privatumo politiką, su kuria galite susipažinti prieš pateikiant informaciją apie save.

 

  • Perduodant įmonės valdymą kitai įmonei: Mes pasiliekame teisę perduoti Jūsų asmens duomenis, visiškai ar dalinai parduodant ar perduodant mūsų įmonę ar savo turtą kitai įmonei. Parduodant ar perduodant savo veiklą kitai įmonei, mes suteiksime Jums galimybę atsisakyti perduoti informaciją apie save. Tačiau kai kuriais atvejais tai gali reikšti, kad nauja įmonė negalės toliau teikti jums paslaugų ar produktų kuriuos anksčiau siūlė mūsų kompanija.

 

  • Teisėsaugos institucijos: Mes galime be jūsų sutikimo atskleisti asmeninę informaciją trečiosioms šalims bet kuriomis iš šių priežasčių: siekiant išvengti įstatymo pažeidimų, gavus teismo paliepimą; dalyvaujant vyriausybės tyrimuose; atliekant sukčiavimo prevenciją; taip pat stiprinant ir apsaugant įmonės ar jos dukterinių bendrovių teises.

 

  • Jums sutikus: Visais kitais atvejais, prieš dalindamasi informacija apie jus su trečiosiomis šalimis, mūsų įmonė turi gauti jūsų aiškų sutikimą.

 

Pavyzdžiui, mūsų įmonė gali įgyvendinti bendrą pasiūlymą arba konkursą su trečiąja šalimi, tada prašysime jūsų sutikimo pasidalinti savo asmenine informacija su trečiąja šalimi.

Apsipirkinėjimas internetu

Pateikiant užsakymą per kitas įmones, kurios gali pateikti nuorodas į mūsų svetainę, pavyzdžiui, siūlo dovaną internetu, kuris yra tiesiogiai siunčiamos gavėjui. Jūsų gali paprašyti pateikti informaciją apie gavėjo informaciją, pavyzdžiui, vardas, adresas ir telefono numeris. Mūsų įmonė neturi jokios įtakos tam, kaip trečiosios šalys naudos jūsų asmeninę informaciją. Prašome tokiais atvejais, būti atsargiais. Rekomenduojame jums perskaityti visų kitų bendrovių, kurių svetainės, jūs nukreipia į mūsų svetainę privatumo politiką ir jūsų duomenų naudojimo taisykles.

Reklama internete

Mūsų įmonė gali reklamuotis internete. Tokiais atvejais, mes suteikiame mūsų reklamuotojams apibendrintą, tačiau ne asmeninio pobūdžio informaciją kurią surinkome registravimo metu apie savo svečius ir narius arba atliekant internetinius tyrimus ar kitą reklaminę veiklą.

Be to, kai kuriais atvejais, mes naudojame šią ne asmeninę informaciją ruošiant tikslinę reklamą. Pavyzdžiui, reklamos paslaugas teikianti įmonė sako, kokią auditoriją mums reikia pasiekti, kad suteiktų atitinkamą reklamą. Vėliau, remiantis surinkta informacija ir sugrupavus neasmeninę informaciją mes patalpiname savo reklamą tikslinėje auditorijoje. Mes neatskleidžiame kompanijos svečių arba narių asmeninės informacijos reklamuotojams ar bendradarbiaujančioms įmonėms. Informacija apie tai, kaip atsisakyti internetinės mūsų įmonės reklamos, rasite reklaminėje medžiagoje. 

Atsakymai į užklausas elektroniniu paštu

Kai svečiai arba nariai siunčia užklausas elektroniniu paštu į mūsų įmonę, atsakyti į juos, naudojame elektroninio pašto adresą, iš kurio prašymas atėjo. Mūsų įmonė nenaudoja atgalinių adresų bet kuriuo kitu tikslu, ir neperduoda jų tretiesiems asmenims.

Savanoriškos klientų apklausos          

Mes periodiškai atliekame tiek komercinius ir privačius tyrimus tarp vartotojų. Rekomenduojame mūsų klientams dalyvauti šiuose tyrimuose, nes jie suteikia mums svarbios informacijos, su kuria mes galime pagerinti įvairius produktus ir paslaugas, taip pat būdus, kaip pagerinti jų pateikimą. Jūsų asmeninė informacija ir atsakymai išliks griežtai konfidencialiais, net kai apklausą atliks trečioji šalis. Dalyvavimas mūsų klientų apklausose yra neprivalomas. Informacija apie tai, kaip atsisakyti dalyvauti apklausoje yra įtraukta į tyrimų pranešimus.

Mes galime priimti informaciją iš asmenų, atlikusių mūsų klientų apklausas ir derinti su kitų mūsų klientų atsakymais (Grupavimas) norint sukurti praplėsti, klausimus apklausai ir geresniam klientų poreikių išsiaiškinimui(tokius kaip lytis, amžius, gyvenamoji vieta, pomėgiai, švietimo, prekių darbas, pramonės sektorius ir kiti demografinę informaciją). Po to sugrupuoti informaciją siekiant pagerinti teikiamų paslaugų kokybę ir kurti naujas paslaugas ir produktus. Tokia sugrupuota ir neasmeninė informacija gali būti perduodama trečiosioms šalims.

Automatinis informacijos rinkimas

Slapukai (Cookies): informacijos rinkimui, mūsų bendrovė gali naudoti slapukus; tai yra maži duomenų failai, kuriuos jūsų naršyklė išsaugo kietajame diske pagal svetainės pareikalavimą. Mūsų bendrovės slapukai nekaupia jokios vartotojo asmeninės informacijos ir yra naudojami:

• stebėti laiko informaciją. Pavyzdžiui, slapukai leidžia mums sekti kokias nuotraukas galite įkeliate ir atsisiunčiate tinklalapio įkrovimo metu;

• registruojantis į jums suteiktas specialias paslaugas. Slapukai leidžia mus prisiminti jus kai lankotės mūsų svetainės dalyse kuriose reikalinga jūsų identiškumo patvirtinimas.

• prisiminti savo pageidavimus dėl šalies ir kalbos;

• padėti mums suprasti savo auditoriją ir jos srautą;

• renka ir registruoja informaciją apie tai, ką peržiūrėjote mūsų interneto svetainėje ir ką peržiūrėjote mūsų atidarę naujienlaiškius;

• valdymo ir svetainės informacija ir jos pateikimas, taip pat suprasti, kokie vaizdai gali būti rodomi jūsų kompiuteryje;

• pateikti informaciją pagal jūsų interesus.

Interneto švyturiai (Web Beacon): Mes taip pat galime savo interneto svetainėje esančioje reklamoje, kartu su trečiosiomis šalimis, ar mūsų siunčiamais laiškais patalpinti mažus «​​stebėjimo paveikslėlius» arba «Švyturius». Šie švyturiai naudojami kartu su slapukais rinkti ne asmeninę informaciją, įskaitant jūsų vizito puslapyje datą ir laiką, peržiūrėtus puslapius, perėjimą į kitus puslapius, naršyklės tipą (pvz., Internet Explorer, Netscape), operacinės sistemos tipą (pvz., «Windows , Linux ar Mac), ir domeno, interneto paslaugų teikėjo vardą (pvz., «AOL»). Mes renkame tokią informaciją ir analizuojame ją apskritai. Ši informacija yra ypač svarbi siekiant nustatyti mūsų internetinės reklamos, pavyzdžiui, reklaminių antraščių ar reklamos vietos parinkimą ateityje.

Slapukų ir švyturių išjungimas: Jeigu jūsų netenkina, kad mes renkame tokią informaciją, rekomenduojame išjungti naršyklės nustatymus šioms funkcijoms. Tačiau atminkite, kad taip bus apribotas mūsų interneto tinklalapio efektyvumas ir funkcionalumas. Apie tai, kaip išjungti slapukų palaikymą ir švyturius, paprastai rasite jūsų naudojamos naršyklės instrukcijose.

Informacijos apsauga nuo vaikų

Apsaugoti vaikus nuo interneto informacijos mums yra itin svarbu. Vaikai jaunesni nei 13 metų yra apsaugoti pagal LR įstatymus. Dėl šios priežasties, mes neleidžiame vaikams iki 13 metų sąmoningai tapti nariais mūsų svetainėje. Arba įsigyti prekes ir paslaugas mūsų svetainėje be tėvų leidimo. Mūsų įmonė sąmoningai nerenka asmeninės informacijos iš vaikų iki 13 metų be aiškaus jų tėvų sutikimo.

Jeigu mes kada nors nuspręsime prijungti vaikus iki 13 metų į tikslinę auditoriją mūsų svetainėje, tada tokie specialieji puslapiai bus paryškinti atskirai ir bus pateikiama išsami privatumo politika, pagal šio įstatymo nuostatas dėl vaikų privatumo apsaugo internete (COPPA); Mes taip pat paliekame tėvų sutikimo galimybę, taip pat suteikiame tėvams galimybę reikalauti pašalinti jų vaikų asmeninę informaciją  iš mūsų duomenų bazių.

Mes sveikiname tėvus ir globėjus, kurie praleidžia laiką internete su savo vaikais ir interaktyviai dalyvauja bendroje veikloje.

Bendros diskusijos

Tam tikra mūsų svetainės dalis gali suteikti galimybę naudotis viešosiomis paslaugomis, tokiomis kaip: diskusijų lentos, pokalbių kambariai ir kita veikla realiu laiku.

Naudojant šias paslaugas, būkite atsargūs. Kai skelbsite informaciją apie save. Atkreipkite dėmesį, kad asmeninė informacija atskleidžiama šiose svetainėse, pavyzdžiui, jūsų vardas, vartotojo vardas, elektroninio pašto adresas ir t. t., gali būti renkami ir naudojami nepageidaujamiems laiškams siųsti. Šios paslaugos yra atviros visuomenei, ir viskas jose rašysite gali būti peržiūrėta kitų su mumis nesusijusių asmenų, kadangi ši informacija neapsaugota. Mes negalime kontroliuoti komentarų kuriuos galite gauti dalyvaujant tokiose tinklalapiuose. Kitų žmonių komentarai gali būti įžeidžiantys, grasinantys ar neteisingi.

Mūsų privatumo principų įsipareigojimas

Norėdami apsaugoti jūsų asmeninę informaciją mes naudojamės administracinių, vadybinių ir techninių apsaugos priemonių įvairove. Mūsų bendrovė laikosi tarptautinių standartų, kurie kontroliuoja priėjimą prie jūsų asmeninės informacijos. Mūsų darbuotojai yra mokomi suprasti ir laikytis šios kontrolės, jie yra susipažinę su mūsų privatumo politikos nuostatomis, aktais ir nurodymais. Vis dėlto, nepaisant to, kad mes siekiame apsaugoti jūsų asmeninę informaciją, jūs taip pat turėtumėte imtis priemonių, kad ją apsaugotumėte. Mes primygtinai rekomenduojame, kad jūs patys imtumėtės visų įmanomų atsargumo priemonių, kad sustabdyti savo asmeninės informacijos paviešinimą internete.

Mūsų siūlomos paslaugos ir svetainės apima priemones, galinčias apsaugoti nuo informacijos nuotėkio, netinkamo naudojimo ir informacijos pakeitimo, kurio mes kontroliuojame. Nepaisant to, kad mes darome viską, kas įmanoma, siekiant užtikrinti savo tinklo ir sistemų vientisumą ir saugumą, mes negalime garantuoti, kad mūsų saugumo priemonės užkirs kelią nesankcionuotai prieigai prie šios informacijos, kaip pvz. hakeriai už organizacijos ribų.

Prekių/ paslaugų grąžinimo garantija

Pinigai už įsigytus seminarų įrašus, el. knygas, audio įrašus nėra grąžinami.

Įsigijus IšMokyklos mokymus, 100% pinigų grąžinimo garantija galioja iki pirmųjų 3 pamokų. Vėliau sumokėti pinigai nėra grąžinami.

Įsigijus mokymus IšMokykloje, kai praėjo daugiau nei 3 pamokos klietui pirma sutiekiami peržiūrėti pirmųjų 3 pamokų įrašai, vėliau jam patvirtinus kad nori tęsti mokymąsi, suteikiama prieiga prie visų tolimesnių pamokų. Sutikus tęsti mokymąsi toliau, pinigų garantija negalioja.

Jeigu peržiūrėjęs pirmųjų 3 pamokų įrašus, klientas nuesprendžia, kad mokymas jam netinka, pinigai sumokėti už mokymąsi grąžinami klientui.

Apmokėjimas

Klientas sumoka 100% avanso per nurodytą laiką svetainėje ir / arba Klientas apmoka pagal pateiktą sąskaita už pasirinktą poduktus. Kai kuriais atvejais, remiantis rangovo paskelbta informacija svetainėje gali būti pasiūlyta kita apmokejimo procedūra už produkto (atidėjimas, įmoką, ir tt) mokėjimo.

Atsiskaitymas atliekamas tarp šalių negrynaisiais pinigais, tiesiog lėšų pervedimo į atsiskaitomąją sąskaitą, nurodytą klientui arba kitu patogiu klientui budu, nurodytu svetainėje.

Produktas laikomas apmokėtas nuo tos dienos, kai rangovas gavo atitinkamą pinigų sumą į banko sąskaitą.

Gražinimas Kliento sumokėtų pinigų, šio Susitarimo nutraukimo atvejais arba galiojimo pabaigos arba Produkto negavimas už sumokėtą sumą, susijusi su laiku nesumokėtų dalinių mokėjimų lėšų atvejais, nebus padarytas. Ši nuostata lieka galioti, net nutraukus ar pasibaigus šiam Susitarimui.

Klientas supranta ir pripažįsta, kad mokymo metu gali būti atliekami televizijos ir / ar vaizdo ir / ar garso įrašymas, ir Susitarimo sudarymas Klientas įgalioja rangovą atlikti tokį fotografavimo / įrašymo ir naudoti savo nuožiūrą bet kokia forma ir bet kokiomis priemonėmis be susitarimo su Klientu, įskaitant visų projektų ir / ar veiklos, kurie organizavo ir / ar rangovas atliks.

Kur siųsti klausimus apie mūsų privatumo politiką?

Jei turite kokių nors klausimų dėl šios privatumo politikos arba praktikos aukščiau aprašytais būdais, galite susisiekti su mumis naudodami kontaktinę informaciją mūsų svetainėje.

Privatumo politikos pakeitimai

Mūsų įmonė pasilieka teisę bet kuriuo metu ir bet kokiu būdu redaguoti, keisti ar keisti šią privatumo politiką. Taip pat naudojimosi sąlygas, paslaugų sutartis ir kitus susitarimus ir susijusius su mūsų įmone iš anksto neperspėjant vartotojus.