fbpx

Ieškantiems

Aš tikėjau. Tikiu. Tikėsiu. Nesvarbu mano gyvenimo aplinkybės ir patirtis, kurią sukaupiau. Visa tai neįtakoja rezultato, kurį noriu pasiekti ateityje. Visada galima „nusinulinti” t.y. pradėti viską iš naujo. Nauji namai, darbas, šalis, naujas mąstymas. Knygos, kuriomis su jumis dalinuosi, tai mano nueito kelio įrodymas. Tai ne gražūs žodžiai, o klaidos santykiuose, finansuose, mąstyme… Tai, ką rašau šiose knygose skiriu tiems, kas ieško, nori, siekia.

MANO KNYGOS

Aš padariau tai!

2014 metai. Po mano „pabudimo”, kai pakeičiau mąstymą, požiūrį gyvenimo greitis bei rezultatai visiškai pasikeitė. ČIa dalinuosi savo nueitu keliu ir suvokimais, kurie padėjo man priimti sprendimą keisti gyvenimą į kitokį, nei jis buvo lemtas.
Tą galite padaryti ir jūs.

Kaip aš tai darau

Antroji mano knyga, kurioje dalinuosi 16 taisyklių, padedančiu man siekti užsibrėžtų tikslų, sąrašu.
Tuo, kas man leidžia keliauti, bendrauti su žmonėmis iš įvairių visuomenės sluoksnių, suvokti kiekvienos žmogaus elgesio priežastis ir pasekmes. Bei tikėti savimi, nepaisant aplinkybių.

Specialus pasiūlymas

Tiems, kas nenori laukti.
Tiems, kas nori pokyčių ČIA IR DABAR.
Dvi knygos už vieną kainą.  

ALLIANCIUM saviugdos bendruomenė

Dovanoju. Kiekvienam.
Jums tereikia prisijungti prie saviugdos ekosistemos bendruomenės ir ši knyga bus papildomas paskatinimas tikėti savimi dar stipriau.

Pasaulio valdymo schemos

Testai, taisyklės. Tai, kas valdo mūsų mąstymą, sėkmę, gyvenimą…

Knyga bus išleista 2020 rudenį.