fbpx

Kaip aš tai darau

Antroji J. Černyš knyga, kurioje jis pasidalina savo 16 taisyklių, padedančių jam siekti užsibrėžtų tikslų. Kurios jam leidžia keliauti, bendrauti su žmonėmis iš įvairių visuomenės sluoksnių, suvokti kiekvieno žmogaus elgesio priežastis ir pasekmes. Taip pat gebėti išlaikyti susitelkimą ties savo gyvenimo strategija ir dirbti kitų žmonių labui.

Įžanga

Aš save dar vadinu saviugdos treneriu, kadangi didelę ir prasmingą mano gyvenimo dalį užima kitų žmonių lavinimas. Mokymas, knygos, „YouTube“, paskaitų vedimas, didžiausias Lietuvoje mano sukurtas individualių nuoto-linių mokymų universitetas www.ismokykla.lt.
Tai mano hobis, mano aistra. Tai sugebu ir man tai puikiai pavyksta. O svarbiausia – negaliu to nedaryti, negaliu be to gyventi. Tai uždega mane!

Todėl knygos tikslas toks pat – padaryti jus geresniais žmonėmis. Padėti jums pasiekti jūsų tikslus. Iš esmės, jeigu taikysite metodus ir taisykles, kurias išdėstau šioje knygoje, jos padės jums tapti geresne savęs pačių versija.
Ir tai vienintelis knygos tikslas. Prieš ją skaitydami, jūs turite suprasti tai!

Knygą naudokite pagal paskirtį. Ji nėra skirta apmąstymams ar filosofavimui. Tai darbo su savimi knyga. Tai jūsų raktas į geresnį save!
Ji yra tam, kad šias taisykles naudotumėte kas dieną.

Be abejo, knygoje išdėstysiu taisykles ir pasakysiu, kaip jomis naudotis, todėl būtinai skaitykite ją iki galo.

Gerų saviugdos treniruočių!
Naudokite visas knygoje pateiktas taisykles ir jūsų gyvenimas pasikeis!
Leidžiamės į nuotykį!
16 taisyklių, kurios pakeis jus!

Trumpai apie knygą

16 skirsnių

142 puslapiai

Noriu prisipažinti: knygas rašau ne dėl to, kad manau, jog tai gera idėja turėti knygą, ar kad tai geras marketingo būdas, ar galimybė uždirbti daugiau pinigų. Taip pat ne dėl to, kad būsiu tas, kuris parašė knygą.

Knygos, kaip ir visos mano video paskaitos, yra dėl to, kad jaučiu didžiulį poreikį tos informacijos, metodų ar žinių, kurias aš suprantu ir taikau savo gyvenime. Žinau, kad ir kitiems to gyvybiškai reikia.

Esu girdėjęs tokį posakį: bus noras, atsiras ir galimybės. Ši knyga atsirado būtent dėl jūsų poreikio: sužinoti, kaip aš gyvenu, ką darau ir kaip išlieku ne tik motyvuotas, sėkmingas, bet ir kaip pasiekiu savo tikslus. Galbūt kažkas galvoja, kad turiu kokių nors paslapčių ar žinau slaptas metodikas. Gal man tiesiog sekasi gyvenime? Turiu ypatingų talentų?

Tačiau viskas yra paprasta, kaip dažniausiai ir būna gyvenime.
Tiesiog reikia laikytis tam tikrų taisyklių, turėti tam tikras vertybes, aiškiai žinoti savo norus ir tikslus.

Beje, prieš pradėdamas rašyti šią knygą išanalizavau atvejus daugybės žymių žmonių bei tarptautinių kompanijų, kurios pakeitė pasaulį, ir pastebėjau, kad tiek įžymius žmones, tiek sėkmingas kompanijas ar tiesiog turtingus žmones sieja bendros vertybės, gyvenimo taisyklės. Kartais mes jas įvardijame kaip discipliną ir drausmę, tačiau tai yra visiškai kiti dalykai.

Knygos ištraukos

Ačiū už įdomias mintis ir pastabas, kurias radau skaitydama jūsų knygą. Ji geresnė nei pirmoji!

Agnė J.

Labiausiai patiko taisyklių praktiškumas. Pasirodo keletą aš pats pasąmoningai naudojau. 🙂

Edgaras B.

Keista, tačiau po šios knygos pradėjau pastebėti, kaip šios taisyklės įtakoja mano gyvenimą.

Audra R.

Įsigykite šią knygą dabar!

Elektroninė, spausdinta ar audio. Gaukite jums reikiamas žinias jums patogiu būdu.