fbpx

Emocijų ABC

Tavo būsena
yra tavo gyvenimas.

Mokymai, kuriuose suprasite, kaip susidraugauti su savo emocijomis. Sužinokite, kaip jas konstruktyviai išreikšti, nesugriaunant ar sunaikinant viską ką sukūrėte. Jūs išmoksite, kaip tvirtai ir mandagiai parodyti savo ribas ir norus, kaip aiškiai, be pykčio išreikšti savo jausmus, o ne slėpti juos. Norite gyventi emociškai laisvai? Sužinokite, kaip šiuose mokymuose!

Žinios, kurias pritaikysite gyvenime

6 testai, kuriuos atliksite mokymų metu:

Testas nr. 1 „Laisvės tipai“;
Testas nr. 2 „7 žmogaus saviugdos lygiai“;
Testas nr. 3 „4 gyvenimo sritys“;
Testas nr. 4 „Iš kur imame gyvybinę energiją“;
Testas nr. 5 „7 mitybos grandys“;
Testas nr. 6 „3 asmenybės tipai.“.

Mokymų metu įgyjami įgūdžiai:

  • Emocijų pažinimas ir valdymas;
  • Konfliktų ir streso valdymas;
  • Poveikio psichologija;
  • Asmeninė motyvacija;
  • Asmeninio efektyvumo didinimas.

Didžiausia bendruomenė

Daugiau nei 7000 žmonių pasirinko „IšMokykla“, kaip mokymų platformą. Nuotoliniuose mokymuose dalyvavo žmonės iš 33 šalių: Jungtinės Karalystės, Švedijos, Rusijos, Airijos, Norvegijos, Ispanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Australijos ir t.t. Visos socialinės platformos sudėjus kartu vienija 100 000 žmonių bendruomenę. Jevgenijaus Černyš saviugdos ir savirealizacijos centras „IšMokykla“ papildomi rengia mokymus apie santykiussaviugdąverslą ir daugybę kitų mokymų, kurie padės jums suprasti ir išspręsti įvairius gyvenimo iššūkius.

EMOCIJŲ ABC

Mokymų metu ugdomos emocinės kompetencijos

Savimonė

Geras savo emocijų ir vertybių, kurios tarnautų atsparumui ir gebėjimui save apriboti, žinojimas: tikslus savęs suvokimas, atpažinimas savo stiprybių, poreikių ir vertybių, aktyvus veikimas, dvasingumas, savo emocijų identifikavimas ir atpažinimas.

Atsakingas sprendimų priėmimas

Moralūs ir konstruktyvūs sprendimai, susiję su asmeniniu ir socialiniu elgesiu: problemos identifikavimas, situacijos analizė, problemos sprendimas, veiksmas, įvertinimas, asmeninė, socialinė moralinė atsakomybė.

Tarpusavio santykiai

Pozityvių santykių formavimas, darbas komandoje, veiksmingas konfliktų sprendimas: komunikavimas, socialinis įsitraukimas, santykių kūrimas, darbas bendradarbiaujant, derybiniai gebėjimai, atsisakymo gebėjimai, konfliktų valdymas, gebėjimai ieškoti pagalbos ir ją rasti.

Socialinis sąmoningumas

Supratimas ir empatiškumas kitų atžvilgiu: sugebėjimas pažvelgti iš kito perspektyvos, empatiškumas, socialinės įvairovės pripažinimas, atsakomybė už kitus.

Savitvarda

Emocijų ir elgesio valdymas siekiant savo tikslų: impulsyvumo kontrolė, streso valdymas, motyvacija ir disciplina, tikslų nusistatymas, organizaciniai gebėjimai.

Mokymų tikslas - sukurti efektyvią bendravimo šeimoje, su kolegomis ir visuomene strategiją panaudojant autorinę emocijų valdymo metodiką.

Mokymai tiems, kas nori valdyti savo reakciją į aplinką bet kokioje situacijoje.

Ieškote žinių, kaip nusiraminti po sunkios darbo dienos?
O galbūt norite tapti linksmesniu, pozityviai į gyvenimą žiūrinčiu žmogumi? Šiuose mokymuose įgysite žinias,
kurias taikydami valdysite savo emocinę būseną, rezultatyviai spręsitte konfliktines ir stresą sukeliančias situacijas.

Kuo šie mokymai kitokie?

Investuokite į savo ateitį

Emocijų ABC

Emocinio intelekto lavinimo metodika ir praktiniai patarimai kaip ugdyti asmeninį efektyvumą.

Šiuose mokymuose pateikiame jums glaustą „Saviugdos ABC“ mokymų pirmosios dalies apie emocijų intelektą santrauką.
Viskas, ką išgirsite šių mokymų metu yra patikrinta praktika, vedant emocijų pažinimo ir valdymo mokymus. Autoriniai savęs pažinimo testa(suteiks aiškesnį savo psocholignio paveikslio vaizdą), Emocijų Valdymo Metodika (autorinis metodas leisiantis išlaikyti emocinį stabilumą esant stresinėms ir konfliktinėms situacijos bendraujaunt su kolegomis darbe, klientais ar šeimos nariais. Visa čia esanti mokymų medžiaga padės pasiekti tai ko trokštate – lavinti asmineninį emocinį intelektą, siekti vidinės asmeninės laisvės, asmeninių savybių ugdymo.

Jevgenijus Černyš

Saviugdos treneris, padedantis besidomintiems savęs pažinimu ir saviugda, savęs pažinimo ir savirealizacijos centro “IšMokykla“ steigėjas, tęstinių mokymų „Saviugdos ABC“, „Santykiai ABC“ ir „Verslas ABC“ lektorius taip pat įvairių mokymų autorius. Dviejų knygų „Aš padariau tai“, kuri išversta į 4 kalbas, knygos „Kaip aš tai darau” autorius.

Internete galite rasti jo straipsnius, konsultacijas, interviu įvairiomis temomis, virš 2000 nemokamų video paskaitų Youtube paskyroje. Televizijos ir radijo laidų dalyvis.

Per penkerius veiklos metus surengė daugiau kaip 120 seminarų, paskaitų ir stovyklų įvairiose pasaulio šalyse. Daugiau kaip 840 pamokų, virš 2500 valandų mokymų besidomintiems asmeniniu tobulėjimu bei santykiai šeimoje ir su kitais žmonėmis. Ilgalaikius tęstinius mokymus baigė 2000+ žmonių. Padovanota 20 000+ „Aš Padariau Tai!” knygos vienetų. 800 000+ Youtube peržiūrų ir daug visko kito.

Tai, ką sukūrė, jungia 100 000+ žmonių, kurie domisi saviugda, lavina save, tobulina savo įgūdžius ir siekia daugiau.

Visų savo tęstinių mokymų metu kalba apie darnių santykių reikšmę mūsų gyvenime, jų įtaką kasdieniniuose įvykiuose bei išgyvenimuose. Tik mokėdami suderinti tarpusavio santykius ir tikslus, gyvenime galime pasiekti balansą. Nepasaint to ar esame vyras ar moteris, kiekvienas santykiuose siekiame savo tikslų, kurie ne visada dera su partnerio norais. Todėl visi mokymai apie santykius sutelkti į bendravimo, atsivėrimo bei abipusio pasitikėjimo stiprinimą. 

Baigusių „IšMokykla“ mokymus

kalbomis išversta knyga „Aš padariau tai“

šalių surengta mokymų

padovanota „Aš Padariau Tai!“ knygų

NORITE SUŽINOTI DAUGIAU? UŽPILDYKITE FORMĄ.

2 + 1 =

Abejojate?

Mes tikime žinių nauda

Dvejojate ar verta investuoti į mokymus?
Darykite tai drąsiai!

Jeigu per dvi pirmąsias pamokas suprasite kad šie mokymai ne jums, per 10 darbo dienų gražinsime visą jūsų sumokėtą sumą!

Atgaunate visą savo įmoką.

Jokių „paslėptų“ sąlygų.

Viskas paprasta ir greita.