fbpx

Ginčai porose įvyksta dėl daugybės priežasčių, kurios nėra nei blogos nei pateisinamos. Mes visi linkę tikėti, kad ginčas yra dviejų žmonių tarpusavio santykių dalis.

Tačiau iš tikrųjų taip nėra ir jeigu jūs sutinkate su mintimi, kad ginčytis šeimoje yra priimtina, siūlau pradėti ieškoti daugiau informacijos šeimos santykių gerinimo tema, antraip tiek jūs, tiek jūsų partneris kentės.

Gyvenime ir taip turime daugybę stresinių situacijų, tad papildomos įtampos grįžus namo, tikrai niekas nenori. Tie kas manote kitaip, siūlau užsirašyti į rytų kovos menų mokyklą arba politiką, šeimos santykiuose ginčijimasis ir įrodinėjimas, tik gadina jūsų tarpusavio sąjungą.

Tiems, kas nori darnių santykių šeimoje siūlau peržiūrėti savo bendravimo strategiją. Tam kad išreikštumėte savo mintis ar dienos metu susidarusią įtampą yra daugybė būdų, kurie visiškai neužgauna nei jūsų nei jūsų partnerio jausmų.

Mano rekomendacija kiekvienai porai – nepaliaujamai ieškoti naujų būdų, kaip spręsti kritines situacijas šeimoje siekiant bendrų tikslų.

Taip, yra daugybė karštų temų, kurios šeimoje gali iššaukti ginčą ir nesutarimą, todėl kiekvienas iš partnerių turėtų ieškoti būdų, kaip suprantamai, aiškiai ir paprastai išreikšti savo mintis, apibūdinti aštrią situaciją taip, kad aplinkiniai, nors ir suprasdami situacijos rimtumą, nepultų panikuoti, ar ginčytis.

Pats geriausias ir paprasčiausias būdas nepasiduoti staiga užėjusiam pykčiui – suskaičiuoti iki dešimties ir keletą kartų giliai įkvėpti.

Žinau daugybę žmonių, kurie tai daro ir žinau kaip jie džiaugiasi šio paprasto metodo rezultatais.

Jeigu esate vienas iš tų, kurie linkę nutylėti, priešingai tiems, kurie iškart pasisako savo nuomonę ir jausmus, siūlau pradėti ieškoti sprendimų, kaip konstruktyviai išsakyti savo mintis, tą akimirką kai jos atsiranda. Poros, kuriose abu partneriai linkę nutylėti problemas, ilgalaikėje perspektyvoje turės begalę rimtų problemų.

Asmeniniuose santykiuose su žmona, stengiamės išsakyti ką ir kaip jaučiamės kuo konstruktyviau, nenutylėdami ar tikėdamiesi, kad vienas kitą suprasime.

Visa tai darome dėl bendro mūsų darnios santuokos tikslo.

Yra žmonių, kuriems būti sąžiningu su savimi yra daug sunkiau nei su kitais. Poros, kuriose partneriai drebia viską kas ant liežuvio galo taip pat ilgalaikėje perspektyvoje turės rimtų problemų. Žinau, keletą žmonių, kurie gali tiksliai atsekti kada ir koks ištartas sakinys sugriovė jų santuoką.

Nesutarimai, požiūrio skirtumai visada bus. To neišvengsime. Viena, ką mes galime valdyti tai mūsų požiūris ir veiksmai, kurių imamės iškilus situacijoms.

<div class="fb-comments" data-href="https://www.jcernys.lt/emocijos/kaip-suvaldyti-pykti/" data-width="640" data-numposts="5"></div>