fbpx

Kiekvieno iš mūsų gyvenimas yra skirtingas, tačiau kiekvienas turime savo būdus kaip spręsti asmenines problemas ir situacijas.

Gyvenimas yra toks, koks yra. Taškas. Mums niekas ir nesakė, kad jis bus lengvas. Pasaulyje įvyksta gausybė įvykių, kurių rezultatas mirtis, apgaulė, išdavystė, išnaudojimas. Manau jūs patys galite išvardinti begalę įvykių, kurie jūsų nuomone yra neteisingi.

Tačiau viena yra svarbu: kaip jūs į šiuos įvykius reaguojate.

Ne gyvenimas suformuoja mus, o taip tai, kaip mes reaguojame į kasdieninius įvykius. Mes visada turime pasirinkimą, nors dažnai tą pamirštame.

Svarbu žinoti tai: užgniaužti jausmai akumuliuojasi, kaupiasi. Tik tada, kai iškart išsiaiškiname priežastis ir jas nedelsiant pašaliname, jos išnyksta. Kitu atveju visa ko mes nepasakome, nesprendžiame kaupiasi mūsų „skausmo kišenėje“. Ir tai vyksta jau nuo pat vaikystės, nes tik nedaugelis iš mūsų žino kaip reikia tvarkytis su emociniu skausmu.

Kartais, mes slepiame savo skausmą. Jį neigiame. Apsimetame, kad jo nėra. Arba įtikinėjame save, kad laikui bėgant visos žaizdos užgis. Juk tam netgi turime posakį „laikas gydo visas žaizdas“. Tačiau šis posakis ne visiems tinka. Yra žmonių, kuriems laikas tik gilina emocinį skausmą. Tik iškėlę šias problemas „į viršų“, tik įsigilinę į jų priežastis ir pasekmes kurias jos palieka mūsų gyvenime, mes jas išspręsime ir pašalinsime iš gyvenimo visiems laikams.

Negatyvios emocijos ar neišspręstos problemos paveikia ne tik mūsų emocinę sveikatą, tačiau ir psichologinę, dvasinę bei įtakoja ir tarpasmeninius santykius. Būtent todėl visas emocines nuoskaudas turime spręsti kuo greičiau, be atidėliojimo, nes juo labiau jas atidėliosime tuo skaudesnės pasekmės laukia mūsų ateityje.

Vienintelis būdas pašalinti emocinį skausmą iš gyvenimo yra pašalinti susikaupusias negatyvias emocijas ir negatyvius išgyvenimus iš gyvenimo kuo greičiau.

Kiekvienas iš mūsų jas sprendžia kaip moka geriausiai: kažkas gilinasi į dvasinę arba psichologinę literatūrą. Kiti bendrauja su žmonėmis, kur jie aptaria problemas ir randa sprendimus.

Netgi tie, kas turi priklausomybę alkoholiui, narkotikams, maistui, azartiniams žaidimams, visi jie stengiasi pabėgti nuo vieno: emocinio skausmo.

Ketinimas toks pats: išspręsti emocinę problemą, tačiau įrankis labiau žalojantis nei suteikiantis naudą.

Noriu pasidalinti su jumis dar vienu būdu, kuris padeda pašalinti negatyvias emocijas bei išgyvenimus, tai mano paties sukurtas metodas: Emocijų Valdymo Metodika.

Pats esu naudojęs daugybę būdų spręsti asmenines problemas: pokalbius, literatūrą, meditaciją, tačiau nei vienas iš jų nepašalindavo esminių, problemas sukeliančių priežasčių.

Aš vis grįždavau į tą patį tašką. Tai vyko iki to momento, kai pats neprisiėmiau atsakomybės už savo veiksmus. Supratęs, kad tik aš pats sukuriu visas situacijas, pradėjau kurti savo būdus, kuriais sprendžiau asmenines problemas.

Visos mano pastangos nenuėjo veltui. Tai, ką sukūriau padėjo ne tik man, tačiau ir daugybei kitų žmonių, kurie įsigijo šį metodą ir naudojasi juo kas dieną. Jo paprastumas ir mobilumas, suteikia išskirtinę galimybę išspręsti, bet kokią situaciją vietoje, „čia ir dabar“.

Pavadinau jį paprastai „Emocijų Valdymo Metodika“

Juo pasinaudoti kviečiu ir jus, tačiau tik su viena sąlyga.

Šis metodas bus veiksmingas tik tuo atveju, jeigu jūs norite pašalinti:

  • nuolatinę savigraužą dėl praeities klaidų ir įvykių; 
  • kasdieninę įtampą dėl vidinio nepasitenkinimo savimi;
  • depresiją;priekaištus sau ir kitiems;
  • abejones ir dvejones;
  • priklausomybę nuo kitų žmonių nuomonės;

Taip pat, jis padės tiems, kas nori:

  • tapti savarankiškais ir mokančiais paprastai, aiškiai apginti savo poziciją;
  • laisvai susipažinti su naujais žmonėmis, bei baimės būti atstumtu;
  • valdyti save esant, bet kokiai stresinei situacijai;
  • veikti nedelsiant, kol kiti dvejoja;
  • išlikti produktyviais, nepaisant aplinkos poveikio.

Plačiau apie  mokymus sužinosite čia >> paspausti <<

<div class="fb-comments" data-href="https://www.jcernys.lt/emocijos/ar-zmoniu-gyvenimai-identiski/" data-width="640" data-numposts="5"></div>