fbpx

Gyventi neturint tikslo yra tas pats, kas gyventi veltui. Paolo Coelho

Conceptus 2020

Sudėliok savo gyvenimo mozaiką

]

EMOCINIS INTELEKTAS

]

VERSLAS IR KARJERA

]

ASMENYBĖS PROVERŽIS

]

REALIZACIJA PRASMINGAS GYVENIMAS

Daugiau nei 5 metai veiklos, 3000 valandų mokymų, testų ir individualaus darbo su žmonėmis, padėjo išgryninti universalius instrumentus, kurie būtini kiekvienam žmogui norinčiam keisti savo emocinę, psichinę ir materialią būsenas. Pasak mokymų autoriaus Jevgenijaus Černyš visa tai yra pamatas ant kurio yra pastatytas kiekvienas iš mūsų gyvenimas.

Unikali mokymų programa parengta tai, kad kiekvienas dalyvis ją praeis tam tikra žingsnių seka, kurie paliečia svarbiausias žmogaus gyvenimo sferas. Tai daroma specialiai. Sisteminis požiūris į mokymus, ilgalaikis planavimas ir mokymų užduočių sutelkimas į esmines gyvenimo sritis, leis pamatyti kokių vertybių ar įgūdžių trūksta kiekvienam mokymų dalyviai ir padės visa tai sukoreguoti.

Baigę šiuo mokymus jūs aiškiai suvoksite savo stipriąsas ir silpnąsias puses. Taip žinosite, ką su jom daryti ir kaip jas koreguoti arba pritaikyti jūsų individualioje situacijoje.

Galime drąsiai teigti – proveržis garantuotas!

TĘSTINIAI MOKYMAI

TIEMS, KAS IEŠKO SPRENDIMŲ

EMOCINIS INTELEKTAS

Kad gyvenimę mus lydėtų sėkmė, pirmiausia išsiaiškinkime, kaip veiksmingai naudotis savo jausmais ir emocijomis.

ASMENYBĖS PROVERŽIS

Kuo geresne asmenybe esate jūs, tuo labiau subalansuotai gyevnsite.  Jūs socializuositės geriau su artimaisias ir bendradarbiais, gebėsite priimti sprendimus.

VERSLAS IR KARJERA

Nesvarbu verslas ar karjera, mes visi daugiau nei pusę savo gyvenimo praleidžiame užsiėmę kažkokia veikla. Todėl praleiskime savo gyvenimo laiką prasmingai.

REALIZACIJA

Kuo geriau atsiskleidžiame veikloje, tuo geresnius rezultatus turime karjeroje ar versle. Vis labiau atskleisdami savo, kaip asmenybės gerąsias puses bei talentus vis geriau pajusime gyvenimo skonį.

Neįmanoma išspręsti problemų naudojantis tuo pačiu mąstymo būdu, kuriuo jas sukūrėte.

Albertas Einšteinas

Žinios, kurias pritaikysite gyvenime

Mokymų metu jūs ugdysite:

Kaip identifikuoti ir suprasti jūsų emocijų poveikį, mąstymui, sprendimų priėmimui, elgsenai ir darbų rezultatams;
Kaip sukurti palankią bendradarbiavimo atmosferą tarp jūsų ir kolegų;
Didesnis aplinkinių supratimas: kaip reaguoti, motyvuoti;
Sklandus sprendimų priėmimas, kai jūs turite perimti iniciatyvą;
Pagerintas gebėjimas susidoroti su dideliais darbo krūviais;
Kaip veiksmingai spręsti konfliktus darbo vietoje;
Kaip identifikuoti ir efektyviai reaguoti į stresines situacijas;
Kaip veiksmingai susidoroti su situacijomis, kurios sukelia stiprias emocijas.

Baigus šiuos mokymus, jūs:

Emocijų pažinimas ir supratimas;
Konfliktų ir streso atpažinimas;
Bendravimo įgūdžių formavimas;
Asmeninė motyvacija;
Asmeninio efektyvumo didinimas;
Emocinis intelektas ir lyderystė;
Kūrybiškumo ugdymas;
Abipusiai naudingi bendravimo įgūdžiai;
Efektyvus ir greitas darbo atlikimas;
Rezultato siekimas.

Jevgenijus Černyš

Saviugdos treneris, padedantis besidomintiems savęs pažinimu ir saviugda, savęs pažinimo ir savirealizacijos centro “IšMokykla“ steigėjas, tęstinių mokymų „Saviugdos ABC“, „Santykiai ABC“ ir „Verslas ABC“ lektorius taip pat įvairių mokymų autorius. Dviejų knygų „Aš padariau tai“, kuri išversta į 4 kalbas, knygos „Kaip aš tai darau” autorius.

Internete galite rasti mano straipsnius, konsultacijas, interviu įvairiomis temomis, virš 2000 nemokamų video paskaitų Youtube paskyroje. Esu televizijos (LRT, LNK) ir radijo laidų dalyvis.

Per penkerius veiklos metus surengė daugiau kaip 120 seminarų, paskaitų ir stovyklų įvairiose pasaulio šalyse. Daugiau kaip 840 pamokų, virš 2500 valandų mokymų besidomintiems asmeniniu tobulėjimu bei santykiai šeimoje ir su kitais žmonėmis. Ilgalaikius tęstinius mokymus baigė 2000+ žmonių. Padovanota 20 000+ „Aš Padariau Tai!” knygos vienetų. 800 000+ Youtube peržiūrų ir daug visko kito.

Tai, ką sukūrė, jungia 100 000+ žmonių, kurie domisi saviugda, lavina save, tobulina savo įgūdžius ir siekia daugiau.

Visų savo tęstinių mokymų metu kalba apie darnių santykių reikšmę mūsų gyvenime, jų įtaką kasdieniniuose įvykiuose bei išgyvenimuose. Tik mokėdami suderinti tarpusavio santykius ir tikslus, gyvenime galime pasiekti balansą. Nepasaint to ar esame vyras ar moteris, kiekvienas santykiuose siekiame savo tikslų, kurie ne visada dera su partnerio norais. Todėl visi mokymai apie santykius sutelkti į bendravimo, atsivėrimo bei abipusio pasitikėjimo stiprinimą. 

Baigusių „IšMokykla“ mokymus

kalbomis išversta knyga „Aš padariau tai“

šalių surengta mokymų

padovanota „Aš Padariau Tai!“ knygų

Daryti tai ką norite, tada, kai norite

Kad būtumėte gyvenime sėkmingi, turite išmokti siekti vieno pagrindinio ilgalaikio savo tikslo ir žongliruoti dviem trim trumpalaikiais arba vidutinės trukmės siekiais vienu metu. Jei laikysitės disciplinos daryti tai, ką reikia, ir tada, kai reikia, ateis diena, kai galėsite daryti tai, ką norite, ir tada, kai norite.

Amerikiečių sėkmės mokytojas Zig Ziglar

Turite klausimų? Susisiekite!