Pragyvenk kiekvieną dieną 100% prasmingai, padaryk viską, ką gali šiandien padaryti, ir pasieksi neregėtų aukštumų.

Jevgenijaus Černyš knyga

Gana dreifuoti. Ši knyga parodys, kaip rasti kryptį.  

- TAVO KRYPTĮ. -  

KĄ RASITE ŠIOJE KNYGOJE

Šioje knygoje dalinuosi patirtimi, kaip išsiaiškindamas savo gyvenimo kliūtis ir trukdžius, keičiausi pats ir keičiau savo gyvenimą. Tokių trukdžių turime kiekvienas. Juos mes nešamės iš vaikystės, pasiimame iš sociumo ir kartais net nesusimąstome, kad per juos mes negalime pasiekti savo tikslų, susikurti gražių santykių, būti turtingi, laimingi, džiaugtis gyvenimu. 

Manyčiau pats geriausias Jūsų knygos rezultatas, kurį gavau yra tai, jog į savo gyvenimą pažvelgiau kiek kitaip. Radau jėgų tam,kad kažką pakeisčiau, kad pagaliau surasčiau savo vietą ir laimę, nors pripažinsiu dar prieš keletą dienų galvojau, kad man niekas padėti negali. O dabar galvoju, kad mano situacija nėra tokia jau neišsprendžiama kaip visą laiką masčiau. Taip pat supratau, kad nereikia bandyti, o reikia daryti. Ir daryti ne kažkada, o dabar.  

Tikiu, kad man pavyks 🙂 Ir dar kartą dėkoju Jums! Goda

Kas labiausiai patiko? Tai stiliaus paprastumas ir gyvenimiški pavyzdžiai, lengvumas suvokimui, kitų mokytojų ir jų žinių neneigimas. Perskaičius knygą toks jausmas,kad daug ką pats tarsi iš anksčiau žinai ar žinojai kadais, tik dabar pažiūri kitu kampu, pasikartoji arba tą tiesą priimi be prieštaravimų kaip absoliučiai teisingą.?. Knygos „vinis“ man-skatinimas nuolatiniam savęs ugdymui ir klausimas ką tu dėl to tikslo padarei šiandien… 

Sigita


v

Jie jau perskaitė!

Kam tinka ši knyga?

Verslininkams

Tiems, kas nori sukurti savo verslo imperiją, tačiau nori likti ištikimais ir savo vidinėms vertybės. Tiems, kas ieško naujo motyvacijos šaltinio.

Vadovams

Žmonėms, kurie vesdami komandą nori pasiekti maksimalių rezultatų darbe tačiau ir turėti pakankamai laiko savo šeimai bei sau.

Jaunimui

Moksleiviai, studentai bei katik į platųjį pasaulyje išėję žmonės, kurie nori palikti savo pėdsaką bei įrodyti pasauliui kad JIE GALI. 

Mamoms ir tėčiams

Tėvams, kurie kiekvieną dieną rūpinasi savo šeima ir tuo pačiu kuria ilgalaikius gero gyvenimo planus sau ir šeimai.

Senjorams

... arba tiems, kas baigia savo aktyvią darbo karjerą ir nori iš likusių dienų pajusti visą gyvenimo skonį!


Visiems

Tiems, kurie nori išlikti tvirtais ir laikytis tų dalykų gyvenime, kurie yra svarbiausi!

Jevgenijus Černyš

Saviugdos treneris, padedantis besidomintiems savęs pažinimu ir saviugda, savęs pažinimo ir savirealizacijos centro “IšMokykla“ steigėjas, tęstinių mokymų „Saviugdos ABC“, „Santykiai ABC“ ir „Verslas ABC“ lektorius taip pat įvairių mokymų autorius. 


Dvejoti neverta! Geriau pamėginti!

Šios mintys skirtos tiems, kurie į priekį eina be baimės, norintiems tobulėti ir realizuoti save materialiajame pasaulyje. Tiems, kuriems nepakanka to, ką turi, tiems, kurie jaučiasi nerealizavę savęs, trokštantiems naujovių ir unikalių žinių, norintiems daugiau sužinoti apie žmogų, jo galimybes, galiojančius Visatos dėsnius (o tai reiškia, kad ir mes pagal juos gyvename). Tiems, kurie trokšta pažinti tai, ko iki šiol niekas nežino, nori savyje pažadinti potencialą ir keistis į gerąją pusę, kad niekada nebegrįžtų į ankstesniąją būseną.

Vis dar abejojate?

Susitarkime jeigu perskaičius knygą, mano pasidalintos žinios nesuteiks bent menkiausio pokyčio, grąžinsiu jums pinigus o knygą paliksiu jums kaip suvenyrą, be jokio papildomo mokesčio!

18.00€ 16.00€

Įsigyjant dabar (pašto mokestis įskaičiuotas).


DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Šioje knygoje dalinuosi patirtimi, kaip išsiaiškindamas savo gyvenimo kliūtis ir trukdžius, keičiausi pats ir keičiau savo gyvenimą. Tokių trukdžių turime kiekvienas. Juos mes nešamės iš vaikystės, pasiimame iš sociumo ir kartais net nesusimąstome, kad per juos mes negalime pasiekti savo tikslų, susikurti gražių santykių, būti turtingi, laimingi, džiaugtis gyvenimu. 

AR BUS KITŲ KNYGOS DALIŲ?

Taip, bus. Iš tikrųjų antroji knyga jau atiduota redaktoriams. Apie jos išleidimą informuosime el. paštu.

IŠ KUR LEKTORIUS TURI TIEK PATIRTIES?

Per savo veiklos laikotarpį, Jevgenijus Černyš pravedė virš 2500 val. mokymų bei asmeninių konsultacijų. Pagal jo autorinę metodiką mokymus „IšMokykla“ per ketverius metus pabaigė daugiau nei 2000 žmonių. Jevgenijaus Černyš knygą „Aš padariau tai“ perskaitė daugiau nei 20000 žmonių. Plačiau apie J. Černyš sužinosite čia >> Gyvenimo istorija <<

AŠ GYVENU UŽSIENYJE. AR ATSIŲSITE KNYGĄ?

Žinoma! Knygą siunčiame į visą pasaulį. Dar geriau: jums netgi nereikės mokėti pašto mokesčio!

KUR ĮSIGYTI EL. KNYGĄ?

Elektroninę knygą įsigyti galite čia >> paspausti <<

KOKIOMIS KALBOMIS PARAŠYTA KNYGA?

Knyga parašyta 4 kalbomis: lietuvių, anglų, vokiečių, rusų.